Ти зайняв чуже місце! Патрульні Кривого Рогу працюють із водіями

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Перший раз - пробачаємо. Місця для людей із інвалідністю не мають займати здорові люди. Щоб нагадати криворіжцям про це, патрульна поліція проводить інформаційну роботу серед водіїв, які мають звикати до нововведень.

Якщо водії, які не мають фізичних обмежень або не перевозять людину, яка має інвалідність, займають чуже місце - вони будуть притягнені до відповідальності.

Про збільшення штрафів, у зв'язку із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, ми повідомляли раніше.

Читайте також: Штрафи за незаконне паркування підвищили

Вихідними у рамках ініційованого БО «БТ «Мережа» проекту «Співпраця поліції і громади - запорука публічної безпеки та порядку» відбулась акція біля торговельно-розважального комплексу, розташованого по вулиці Героїв АТО. До неї благодійники і охоронці правопорядку залучили курсантів Донецького юридичного інституту.

Акція «Увага, ви зайняли чуже місце» проходить в Кривому Розі вперше, кажуть організатори акції.

Читайте також: Героїв паркування закликали притяглидо відповідальності

Інспектор зв'язків із громадськістю УПП Кривого Рогу Наталія Малега зауважила, що люди, яким необхідна наліпка «інвалід» (потрібно мати відповідний документ, який підтверджує такий статус), мають звернутись за адресою Волгоградська, 11, де їх безкоштовно видадуть.«Проводимо таку акцію, аби попередити правопорушення, давши водіям шанс усвідомити помилку», - розповідає кураторка акції Христина Видашенко.

Саме це місце для проведення акції благодійники із копами та курсантами вибрали через те, що у супермаркету та розважального центру велика кількість клієнтів, які потребують підвищеної уваги та поваги суспільства.

Під час акції курсанти ДЮІ роздали водіям та пасажирам автівок інформаційні листівки, а порушників правил паркування копи закликали поважати один одного і не займати чужі місця.


Інші подробиці читайте у наступних публікаціях на нашому сайті.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество