Криворіжцям, які травмувалися на роботі, мають виплачувати 350 тисяч гривень

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Працівникам, які отримали травми на роботі, мають бути сплачені кошти за завдану шкоду в розмірі не менше тисячікратного розміру прожиткового мінімуму.

Кабмін на своєму засіданні прийняв Постанову №751, якою затвердив Порядок та правила проведення обов'язкового страхування професійної відповідальності призначених органів з оцінки відповідності та визнаних незалежних організацій за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам.

Документ визначає механізм проведення обов'язкового страхування, суб'єктів такого страхування, предмет договору, мінімальний розмір страхової суми і максимальні розміри страхових тарифів, типову форму договору обов'язкового страхування.

Згідно з прийнятим актом, страхова сума встановлюється за згодою сторін, але не може бути менше 1000-кратного розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня року, в якому укладається договір обов'язкового страхування.

Що стосується розміру страхового відшкодування, то на відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю третіх осіб внаслідок настання страхового випадку, він становить 60% страхової суми.

Читайте також: Чи можна звільнити співробітника за станом здоров'я

Щодо страхової виплати на одну людину, то вона встановлюється:

-в разі виплати страхового відшкодування спадкоємцям третьої особи, яка загинула (померла) - 500 тисяч гривень;
-в разі встановлення третій особі I, II і III групи інвалідності - відповідно 350 000, 250 000 і 150 000 гривень;
-за кожен день непрацездатності третьої особи - у розмірі 1/15 мінімальної заробітної плати, встановленої на початок календарного року, але не більше ніж 100 тисяч гривень за весь час втрати працездатності.

Відзначимо, що розмір відшкодування шкоди, заподіяної майну третіх осіб в результаті настання страхового випадку, становить 40% страхової суми.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество