Мешканці Кривого Рогу мають шанс стати крутими копами

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В центрі зайнятості Кривого Рогу відбулась зустріч городян, які згодом можуть долучитись до лав патрульних поліцейських нашого міста.

«Відходимо від старих стереотипів радянської системи і переходимо до нових стандартів європейської системи», - зазначив начальник відділу кадрового забезпечення УПП, майор поліції Антон Літовка.

Сергій Сокуренко та Наталія Малега, інспектори відділу зв’язків із громадськістю УПП розповіли на власних прикладах якими бувають робочі будні інспекторів, які працюють на лінії та працівників управління, що на Волгоградській, 11.

Наталія Малега звернулась до присутніх із проханням зважити усі «за» і «проти» перед тим, який подавати заявку на донабір у поліцію.

«Служба відповідальна, цікава. Я цивільна людина, не несла службу раніше. Я скористалась цим шансом і не шкодую, попри всі негативні відгуки. Я бачу зсередині всі позитивні моменти. Бачу достойних людей серед інспекторів патрульної поліції. Пишаюсь тим, що несу службу саме у нашому Управлінні », - говорить Наталія Малега.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Ігор Вознюк, директор Криворізького міського центру зайнятості Ігор Вознюк зазначив, що Управлінням патрульної поліції Кривого Рогу будуть відбиратись кадри для несення служби у нашому місті.

Наразі відкрито 100 вакансій. За словами пана Літовки, це пов'язано із тим, що від самого початку УПП не було повністю укомплектовано. Ніякого відтоку кадрів, масових звільнень тощо - немає.


Як нові копи Кривого Рогу складали присягу два тижні тому ви можете подивитись за посиланням.

Про умови донабору до лав патрульної поліції Кривого Рогу розповідали потенційним колегам сьогодні, 18 серпня, протягом години.

Основна вимога - віковий ценз - від 20 до 35 років, і освітній - повна загальна середня освіта. 9 класів не годиться», - говорить Антон Літовка.

Перший етап конкурсу - це подача заявки.

Поліцейські звертають увагу на те, що під час реєстрації треба вказати електронну адресу, яка належить українським та іншим міжнародним поштовим сервісам.

Туди вносяться персональні дані, зокрема, відомості про присвоєння водійської категорії В.

Начальник відділу кадрів наголошує, що під час подання заявок можна буде зазначити, що претендент на посаду копа саме проходить навчання в автошколі, якщо наразі він не має водійського посвідчення.

Відсутніть прав не стане причиною відмови бажаючим стати копом. Перший час - до отримання прав - інспектор не буде допущений до кермування автівкою. Це буде можливо тільки після отримання прав.
Другий етап - тестування на знання законодавчої бази та логічне мислення.

Основну увагу звертати претенденти мають на Конституцію України, ЗУ «Про Національну поліцію» та «Про запобігання корупції».

Претенеденти мають дати відповіді на 60 питань протягом години. Необхідно набрати мінімум 25 балів.

Віднині тестування на посаду інспекторів патрульної поліції можна буде пройти у Кривому Розі.

Здебільшого потенційних криворізьких полісменів цікавлять критерії відбору до лав поліції, рівень заробтіної плати копів, умови роботи тощо.

Читайте також: Копи Кривого Рогу запрошують майбутніх колег на відверту розмову

Учасникам зустрічі розповіли щорічну оплачувану відпустку тривалістю від 30 днів на рік, можливість безоплатного обслуговування працівників УПП та членів їх родин у закладах охорони здоров’я МВС України та інші переваги професіії.

Також присутнім розповіли про можливість просування по кар'єрним сходам. У приклад ставлять нинішнього начальника Управління патрульної поліції Артура Шкроба. Свою кар'єру він розпочав рядовим інспектором. Наразі у свої 24 роки керує Управлінням.

Третій етап - проходження військово-лікарської комісії у лікарні МВС у Кривому Розі.

Складання фізичної підготовки ( четвертий етап) теж відбудеться у нашому місті на стадіоні Спартак.

Для чоловіків - біг 100 і 1000 метрів, комплексна силова вправа.

Для жінок - віджимання від підлоги, біг 100 метрів і 1000 метрів.

Детальніше можна ознайомитись із наказом № 68 Нацполіції.
Останній етап - проходження співбесіди. В ній братимуть участь кандидати на посаду інспекторів представники МВС, УПП, представники облради та громадськості.

Всі етапи конкурсу планується завершити до 1 листопада. Після написання заяви працівники будуть зараховані у штат, почнеться оплата праці. Перші 4 місяці вона становитием 5 700 грн. Це пов'яазано із проходження першопочаткової підготовки, яка пройде у Кривому Розі.

Зареєструватись можна тут.

Наступна така зустріч відбудеться 31 серпня цього року.

Нагадаємо, патрульна поліція у нашому місті діє з весни 2016 року.

Читайте також: По-європейськи: парки Кривого Рогу під наглядом велопатрулівЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
24 мин

Все хорошо

05 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com