Приватна медицина отримуватиме кошти від держави, - сподівання МОЗ

Главное фото новости
Фото: google.com.ua
1kr.ua
У Міністерстві охорони здоров'я вважають, що до будівництва нової української медицини мають бути залучені всі медзаклади України.

Команда МОЗ багато і регулярно спілкується з представниками державних та комунальних медзакладів.

Про це повідомляє виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Facebook.

«Нарешті вдалося обговорити роль медичної реформи та співпрацю з Асоціацією приватних медзакладів України», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Нинішня система – це біль народу», - Супрун про медреформу

За словами Уляни Супрун, у приватних клініках працюють 7 тисяч медпрацівників. Їхніми послугами користуються 4,5 мільйони пацієнтів:

«До системи приватної медицини залучена велика кількість громадян України і ми не можемо їх ігнорувати.

Однією з прогалин роботи системи охорони здоров’я вважаю те, що приватні медичні заклади ніколи не були включені до загальної медичної сфери України».

Часто приватні клініки мають суттєво якісніший рівень надання послуг. І саме тому українці часто зупиняються на приватній медицині, шукаючи місце, де лікуватися.


Джерело: Google.com

Міністр зазначила, якщо запропоновані командою МОЗ законопроекти будуть прийняті та гроші підуть за пацієнтом, люди зможуть отримувати медпослуги в приватних медзакладах за державний кошт:

«
Це буде вперше в історії України, коли приватна медицина отримуватиме кошти від держави.

У комунальних медзакладів з’явиться більше конкурентів і вони матимуть стимул, аби підвищити свій рівень якості до рівня того, що є у приватних».

Читайте також: В Україну прийшли ліки для онкохворих дітей та дітей хворих на нанізм

У Міністерстві охорони здоров'я висловили сподівання, що приватні медзаклади допоможуть удосконалювати нашу систему охорони здоров’я.

МОЗ запросили приватні клініки долучатися до єдиної електронної системи, впроваджувати ефективніші міжнародні протоколи лікування, інвестувати у післядипломну освіту своїх працівників, щоби підвищити якість послуг для пацієнтів.

«Нам приємно, що приватна медицина готова до діалогу щодо того, як зробити систему охорони здоров’я України ефективнішою. Зі свого боку наша команда завжди відкрита до конструктивних пропозицій та співпраці», - підкреслила Уляна Супрун.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

MR.Бодя
 • 4
 • 0
 • Ответить

Новая медицинская "реформа" - вместо полноценного лечения, будет только профилактика. И всё.

Эйяфьядлайекюдль
 • 8
 • 0
 • Ответить

Идея хорошая, но с реализацией не сложится. Без полноценной страховой медицины "деньги за пациентом" - поощрение палочной системы. Деньги закончатся моментально.

ТетяАтятятя
 • 5
 • 2
 • Ответить

мені краще заплатити і не стояти в черзі до лікаря, чим сидіти і чекати коли товстий дядя-терапевт покличе мене на прийом, щоб визначити хворобу через свій ноутбук. П.С. історія з життя

Amico91
 • 4
 • 2
 • Ответить

это все хорошо, НО! : а у кого НЕТ возможности ПЛАТИТЬ?

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина