Пресс-релиз

У Донецькому юридичному інституті розпочалася вступна кампанія у Кривому Розі

У Донецькому юридичному інституті розпочалася вступна кампанія у Кривому Розі

Фото: Первый Криворожский

Учора, 12 липня на всій території України розпочато роботу приймальних комісій вишів. Із цього дня розпочато прийом документів в електронній та паперовій формі на всі форми навчання у ВНЗ Кривого Рогу.

На нашому сайті згодом ви зможете ознайомитись з інформацією про вступну кампанію усіх державних ВНЗ Кривого Рогу.

Як зазначають у Донецькому юридичному інституті, новелою цього року стала вимога до вступу у магістратуру за спеціальністю «Право» - зараховування на навчання до вишу лише за результатами профільного ЗНО.

Читайте також: Конкурс краси пройшов у Донецькому юридичному інституті

Реєстрація бажаючих отримати освітній ступень «магістра» триватиме з 12 по 25 липня 2017 року.

Її здійснює приймальна комісія, а вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. Вступне випробування відбудеться 3 серпня 2017 року.

Перший день вступної кампанії в Донецькому юридичному інституті розпочався одночасно за двома адресами у Маріуполі Донецької та у Кривому Розі по вулиці Степана Тільги, 21.

Читайте також: До Міжнародного дня донора представники Донецького юридичного інституту відвідали онкогематологічно хворих дітей у Криворізькій міській клінічній лікарні № 8

Протягом дня 38 вступників вже подали документи, а 35 – звернулися за консультаціями, 4 з яких – до консультаційного пункту освітнього центру «Донбас Україна».
Не обійшлося й без щорічної традиції – вступники, які першими оформили особові справи, отримали подарунки та сувенірну продукцію Донецького юридичного інституту від приймальної комісії.

Читайте також: Показові бійки у Донецькому юридичному інституті у Кривому РозіОкрім вступників, які вперше виявили бажання приєднатися до родини ДЮІ, вступити на магістратуру прийшов Микола Гончаров, який цього року отримав диплом «бакалавра» про закінчення Донецького юридичного інституту МВС України з відзнакою і прийняв рішення знову стати студентом, але вже магістратури Донецького юридичного інституту.

Серед бажаючих вступити до ВНЗ є діючі працівники поліції, які прагнуть отримати світній ступінь «магістр» як на денній, так і назаочній формах навчання.

Також на базі Донецького юридичного інституту активно працював Освітній центр «Донбас-Україна», завданням якого є надання допомоги вступникам із зони проведення антитерористичної операції здійснити свою мрію – вступити до вишів України.

Читайте також: Майбутні юристи Кривого Рогу мають бути психологічно стійкими, - Донецький інститут презентував грантовий проект
Учора Освітнім центром було надано консультаційну допомогу в телефонному режимі випускникам 2017 року, мешканцям Донецької області, які виявили бажання стати курсантами та студентами ДЮІ.

Телефони приймальної комісії: 067-914-74-54, 067-318-80-76, 099-956-31-08.

факс: (0564) 92 95 19.

Електронна пошта: [email protected]

фото надані Донецьким юридичним інститутом

Ссылка скопирована в буфер обмена