У Донецькому юридичному інституті розпочалася вступна кампанія у Кривому Розі
![У Донецькому юридичному інституті розпочалася вступна кампанія у Кривому Розі У Донецькому юридичному інституті розпочалася вступна кампанія у Кривому Розі](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/26228103/312207_35f5f22555234a8f4efcccdf4f6991fe6c7b2aca700e5fa8a41945abc9499eaa1499944056.jpg)
Фото: Первый Криворожский
На нашому сайті згодом ви зможете ознайомитись з інформацією про вступну кампанію усіх державних ВНЗ Кривого Рогу.
Як зазначають у Донецькому юридичному інституті, новелою цього року стала вимога до вступу у магістратуру за спеціальністю «Право» - зараховування на навчання до вишу лише за результатами профільного ЗНО.
Читайте також: Конкурс краси пройшов у Донецькому юридичному інституті
Реєстрація бажаючих отримати освітній ступень «магістра» триватиме з 12 по 25 липня 2017 року.
Її здійснює приймальна комісія, а вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. Вступне випробування відбудеться 3 серпня 2017 року.
Перший день вступної кампанії в Донецькому юридичному інституті розпочався одночасно за двома адресами у Маріуполі Донецької та у Кривому Розі по вулиці Степана Тільги, 21.
Читайте також: До Міжнародного дня донора представники Донецького юридичного інституту відвідали онкогематологічно хворих дітей у Криворізькій міській клінічній лікарні № 8
Протягом дня 38 вступників вже подали документи, а 35 – звернулися за консультаціями, 4 з яких – до консультаційного пункту освітнього центру «Донбас Україна».
Не обійшлося й без щорічної традиції – вступники, які першими оформили особові справи, отримали подарунки та сувенірну продукцію Донецького юридичного інституту від приймальної комісії.
Читайте також: Показові бійки у Донецькому юридичному інституті у Кривому Розі
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/26228103/312210_65575dfcc4ed22f6e2dfc837fc529d72cbe6def093006ffad75be16662cb4fcd1499944315.jpg)
Окрім вступників, які вперше виявили бажання приєднатися до родини ДЮІ, вступити на магістратуру прийшов Микола Гончаров, який цього року отримав диплом «бакалавра» про закінчення Донецького юридичного інституту МВС України з відзнакою і прийняв рішення знову стати студентом, але вже магістратури Донецького юридичного інституту.
Серед бажаючих вступити до ВНЗ є діючі працівники поліції, які прагнуть отримати світній ступінь «магістр» як на денній, так і назаочній формах навчання.
Також на базі Донецького юридичного інституту активно працював Освітній центр «Донбас-Україна», завданням якого є надання допомоги вступникам із зони проведення антитерористичної операції здійснити свою мрію – вступити до вишів України.
Читайте також: Майбутні юристи Кривого Рогу мають бути психологічно стійкими, - Донецький інститут презентував грантовий проект
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/26228103/312209_65575dfcc4ed22f6e2dfc837fc529d72f5d263ba1df3972db6cb156a167d9ba51499944301.jpg)
Учора Освітнім центром було надано консультаційну допомогу в телефонному режимі випускникам 2017 року, мешканцям Донецької області, які виявили бажання стати курсантами та студентами ДЮІ.
Телефони приймальної комісії: 067-914-74-54, 067-318-80-76, 099-956-31-08.
факс: (0564) 92 95 19.
Електронна пошта: [email protected]