НАК «Нафтогаз України» VS «Газпром». Все по справедливості

Главное фото новости
Фото: president.gov.ua
Президент Петро Порошенко вважає переможним рішення Стокгольмського арбітражу за позовом НАК «Нафтогаз України» проти «Газпрому» щодо контракту на поставку газу. Це дозволило відновити справедливість та захистити інтереси України в енергетичній сфері.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Наші спільні дії, зусилля - і команди НАКу, і юридичних представників, і команди МЗС, яка теж надавала велику допомогу, позиція Адміністрації Президента і Уряду, дозволили нам вийти на цей результат.
Я вітаю з цим вас і вітаю весь український народ, що нарешті ми маємо захищені інтереси держави, принаймні у надзвичайно важливій енергетичній сфері», - сказав Глава держави під час зустрічі із заступником Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль та головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.

Читайте також: «Бери або плати. Ми платити не будемо нічого», – Глава правління «Нафтогазу»

«Я можу констатувати, що це є наша переконлива перемога у захисті інтересів України», - додав Президент.

На переконання Петра Порошенка, це стало можливим завдяки тому, що українська команда з перших днів зайняла позицію переконливої аргументації у Стокгольмському суді щодо захисту інтересів України, яка була дуже добре юридично доведена.

«Перше – це несправедливість і не ринковість принципу «бери, або плати», - констатував Президент зауваживши, що такий пункт був відображений в українському контракті, але відрізнявся від принципів, які були зафіксовані в європейських контрактах», - наголосив Глава держави.

Президент України також зазначив, що нарешті газ має перестати бути інструментом політичного тиску на Україну і джерелом корупційних оборудок для представників колишньої української влади:

«Нарешті ціна на газ формується за ринковим принципом і це також є наше безумовне досягнення».

Читайте також: «Мільйони були пограбовані на мільярди», - Президент України

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв наголосив на важливості завершення справи в частині постачання газу остаточними розрахунками. За його прогнозом, цей процес займе близько трьох місяців. Крім того, голова «Нафтогазу» підкреслив важливість рішення арбітражу про ануляцію вимоги «Газпрому» компенсувати більше 40 мільярдів доларів.

Також Андрій Коболєв повідомив, що НАК «Нафтогаз України» цього року очікує завершення транзитної справи:

«Сподіваємося, що ми зможемо довести свою правоту і це дозволить нам остаточно поставити крапку в питанні приведення відносин між «Нафтогазом» та «Газпромом» до ринкових, справедливих і прозорих».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Sokker
 • 8
 • 3
 • Ответить

А как все кричали, что Тимошенко посадили по политическим мотивам, а сейчас, оказывается, что ее посадили правильно? Да и решение только промежуточное, а не окончательное, так что рано еще радоваться.

ProtivvXynti
 • 10
 • 4
 • Ответить

Ну и чё! Чё, терь газ для народа будет дешевле??!! - АГА! ЩЩААС!
При "диктаторе" за 500 баксов закупали и народ при этом башлял руб с копейками за куб! А СЕЙЧАС...
Короче, эти *** мусолят новость и проку..

GAME
 • 7
 • 1
 • Ответить

вот бы еще посадили кое кого из тех кто эти договора подписывал. сами говорят, что переплачивали хз сколько, так почему б не наказать тех кто виноват в этом?

Бородач
 • 2
 • 0
 • Ответить

Ага, Тимошенко что то такое говорила, она же и подписывала. Ну ну. Это как у вора спросить ты украл, а он ответит что не он)

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина