Україні залишився рік для проведення реформ, - Комісар ЄС

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганессом Ганом.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Глава держави поінформував про безпекову ситуацію на Донбасі.

Комісар ЄС підтвердив незмінність політики Європейського Союзу щодо невизнання окупації Криму Росією та прив’язку санкційного режиму проти РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей.

Читайте також: «Мільйони були пограбовані на мільярди», - Президент України

Було наголошено на важливості повної імплементації Угоди про асоціацію з метою створення сприятливих умов для інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС, підвищення конкурентоспроможності українських товарів на міжнародних ринках та якості товарів та послуг для українських споживачів.

«Що стосується європейських технічних стандартів, такі стандарти прийняті в усьому світі. І якщо Україна відповідатиме стандартам Європейського Союзу, то вона зможе мати доступ до ширших, глобальних ринків», – пояснив Йоганесс Ган.

Президент підтвердив, що, незважаючи на складні виклики, Україна впевнено рухається шляхом реалізації комплексних реформ.

«У нас лишилося часу до середини літа наступного року. Потім ми увійдемо у стан, коли настрої формуватиме передвиборчий процес, а це зазвичай не допомагає проводити реформи», – пояснив Комісар Європейського Союзу.

Читайте також: Безвізова подорож для українців: страховка, митниця, табу

Комісар запевнив, що сторона ЄС залишається надійним партнером України та продовжуватиме надавати необхідну підтримки як у контексті протидії агресії, так і на шляху імплементації внутрішніх реформ.

Сторони погодились з важливістю забезпечення високого рівня прозорості у діяльності як органів державної влади, так і неурядових організацій у відповідності до європейських стандартів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Гюнтер
 • 7
 • 2
 • Ответить

О каких выборах говорит комиссар ЕС? Неужели еще остались люди которые верят, что в сегодняшней Украине возможно провести честные и независимые выборы? Будет три сценария : 1). если нынешний гарант и вся его шайка решат остаться у власти, 100 пудово будет введено военное положение на неопределенный срок, в связи с "резко обострившейся ситуацией" на Донбассе. 2). Радикалы и нацисты, которые сейчас имеют в стране реальную власть, силой свергнут всю эту властную шушеру и в итоге мы получаем аля "третий рейх", со всеми вытекающими последствиями. 3). Деньги, их роль никто не отменял, гарант сделает очень щедрое предложение "щирим патріотам" и мы получим на "выборах" симбиоз шоколадных нацистов у власти, которые и поставят окончательную точку в разрушении страны.

абрам
 • 1
 • 2
 • Ответить

Гюнтер, Ты прав.Но есть еще 4й вариант поставлят какуето новую личность которую некто не знает он он же их всеравно.

kok
 • 1
 • 2
 • Ответить

потом ес вводит танки))))))

Nick-name
 • 6
 • 1
 • Ответить

в принципе, точку можно было поставить уже после слова "рік"

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Украина