Кривий Ріг відсвяткував 242-ий День народження

Кривий Ріг відсвяткував 242-ий День народження

Фото: Первый Криворожский

Вчора Кривий Ріг став на рік старшим.

День народження міста провели у стилі «Мері Поппінс». Ця героїня з'явилася на святі, тому що прекрасно розбирається у дітях. Розуміє що вони відчувають, про що вони думають і мріють.

Мері Поппінс принесла добрі вісті - 27 травня чисельність дитячого населення у Кривому Розі збільшилася на 6 дівчаток і 4 хлопчика.

Привітали батьків малюків, щасливих мам і тат нашого міста. Побажали достатку, добробуту, миру. Подарували дитячі візочки від усіх мешканців міста:

«Наше місто завжди піклувалось про підростаюче покоління, адже Кривий Ріг – це місто добрих людей», - відзначили ведучі концерту.


Читайте також: Нічого нового: 242-гу річницю Кривого Рогу відзначили за старим сценарієм

На святковому вечері привітали майбутніх криворізьких першокласників. Ці дітлахи народилися в день міста і вперше в цьому році підуть до школи. За традицією голова нашого міста подарував шкільні наплічники 13-тьом першачкам.

Для ведучих обрали модну зараз тенденцію - двомовність. Взагалі концепція концерту передбачала номери двома мовами: пісні і слова українською розбавили номерами російською мовою. Ведучі зробили перекличку присутніх мешканців різних районів. В цей же час стадіоном пронесли флаги семи районів Кривого Рогу. Це неабияк запалило публіку.

Мері Поппінс полетіла далі, а свято криворіжців продовжилося:

«На фестивалях, конкурсах, Кривий Ріг посідає призові місця. Це театральне і танцююче місто» , - відзначили ведучі на заході.


Читайте також: День міста по-криворізьки. «Махалки», «песни моей молодости», двомовність, гімн України не в пріоритеті, захмарні ціни

Нещодавно організація ООН з питань освіти, науки і культури включила у список нематеріальної культурної спадщини козацькі пісні Дніпропетровщини. Талановиті майстри співочої складовох міста інсценізували святковий український ярмарок.

Після урочистої частини на сцені з'явились народні артисти України Анатолій Гнатюк та Оксана Пекун.

У святкуванні 242-річниці нашого міста на стадіоні «Спартак» взяли участь нардепи України, делегація з міста Любліна республіки Польщі, уповноважений міста Кошиця Словацької республіки з розвитку транспортного співробітництва з Україною, голова Скадовської районної ради, голови районних держадміністрацій та рад Дніпропетровської області, Герої України та соціалістичної праці, почесні громадяни міста, депутати місцевих рад, голови районних у місті Кривому Розі рад, керівники підприємств, установ та організацій нашого міста, учасники антитерористичної операції, представники громадських організацій.

Читайте також: На стадіоні «Спартак» змішалися коні та люди. Виступають козаки


Зі святом, Кривий Ріг!

Фото: Евгений Журавель

Комментарии (4)

Arsel

11:42, 28 мая 2017

На фото видно пустые места были, а много людей стояло за забором. Хороший праздник.

Evdokia.krasna

12:44, 28 мая 2017

вілкулу пофіг

абрам

11:42, 28 мая 2017

А почему статья не начинается с гимна Украины?Ви чого це не поважаєте країну в якій живете ?Ну про Мери Поппинс вы конечно дали.Мери Поппинс полетела дальше ,а праздник криворожцев продалжался.Да я ошибался когда вчера писал почему вместо мороженого не продавали крек .Оказывается продавали если наблюдали Мери Поппинс .Или это еще запасы чайка с майдана остались .

Бородач

15:12, 29 мая 2017

Если бы еще в день города свет не выключили вечером на 3 с половиной часа, то было бы хорошо.

Ссылка скопирована в буфер обмена