Нічого нового: 242-гу річницю Кривого Рогу відзначили за старим сценарієм

Нічого нового: 242-гу річницю Кривого Рогу відзначили за старим сценарієм

Фото: Первый Криворожский

Сьогодні Центрально-Міський район заполонили криворіжці, які прийшли привітати Кривий Ріг з Днем народження.

Про «традиції і новаторство» сказали організатори свята на вході до стадіону «Спартак».

Мешканців міста пускали лише за запрошеннями.

Творчі колективи, майстрів співу і танцю пускали на захід без квитків, а от видати їх батькам виступаючих, виходить, у традицію не входить?
Батьки дітей, які брали участь у святковому концерті, присвяченому Дню народження металургійного КР-Сіті стояли за огорожею, аби хоча б одним оком зловити атмосферу Дня народження міста.

Криворізький голова міста сказав, що 242-гу річницю міста ми відзначаємо достойно.

Читайте також: Для кого свято? Батьків дітей, які виступають на Дні міста, не пускають на стадіон


Обурені мешканці міста сказали, що свято міста повинно бути для всіх, а не для тих, хто має запрошення.

Новаторство

Розпочалося святкування не з гімну України, не з гімну міста Кривого Рогу, а з пісень естрадних. Після завершення урочистої частини концету, головна пісня нашого міста так і не пролунала. Залишили її на кінець урочистого заходу, «на солоденьке».

У парку Мершавцева мешканці міста мали змогу підписати «Лист світові». Намет криворіжців-ентузіастів багато людей, які прагнуть зупинити війну в Україні, не оминали. Зупинялись, питали, ставили підписи. Деякі криворіжці відводили погляд, викрикували агресивні фрази та йшли собі святкувати День міста.


Не було на урочистому концерті хвилини мовчання, в пам'ять про тих, хто поклав життя за вільну Україну. На заході були воїни антитерористичної операції, захисники держави, Герої України. Певно, вирішили сценаристи, українського блоку з піснями і танцями, козацьких конно-спортивних дійств та випущених у повітря кульок у формі голубів (символів Миру - авт.) було достатньо.


Традиції

Мешканці міста, як завжди, повинні дбати про себе самі: брати воду та смаколики на стадіон, виходячи з дому. Адже ціни у наметових магазинах на стадіоні зовсім не смачні. Ціни на пляшку води підстрибнули вдічі-тричі, ніж ціни у магазинах за межами «Спартаку». Випічка виявилася також дорогим задоволенням, тому діти, що виступали просто, проходили повз. За межами стадіону була автівка, що напувала водою охочих.


Новаторство. Нашому кореспонденту красуні-учасниці дійства сказали, що водою їх забезпечили. Безкоштовно. Усередині стадіону, вглибині, де готуються діти до виходу на поле, стояли кулери з водою.

Читайте також: День міста по-криворізьки. «Махалки», «песни моей молодости», двомовність, гімн України не в пріоритеті, захмарні ціни

Традиції

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул сказав:

«Не дивлячись на кризу, ми знаходимо можливості розбудовувати інфраструктуру міста. Працюють всі без винятку підприємства».

Читайте також: Страйк на шахтах Євраз. У Кривому Розі на поверхню не піднялися рудокопи

Якщо вірити меру, то у нашого міста велике майбутнє: «Для наших робітників, котрі мають можливість зараз працювати. У нас найменший рівень безробіття в Україні. В нашому місті. Це дає впевненість нам у майбутньому».

Після урочистого концерту, мер разом із чиновниками, народними депутатами та їх дружинами, іноземними делегатами продовжили святкування у приміщенні Криворізького музичного коледжу.

Ані пресу, ані решту городян туди не запрошували.Комментарии (21)

ГЛУБИНА РЕЗКОСТИ

20:52, 27 мая 2017

Это просто позорище а не праздник!

Юрий2

21:24, 27 мая 2017

Точно...
Посмотрел минут 5 репортаж по Рудане и не знал - смеяться или плеваться... С каждым годом криворожский совок становится все дремучее...
На лысом стадионе танцоры в рабочих комбинезонах и касках старательно изображают "ударный труд на благо Отечества"...
Звучит песня, что "железная руда светит как звезда"...
Беспомощный "рэпер" местного разлива читает стишок, как воевали "дедЫ и прадЕды"...
Во время исполнения государственного гимна одна из первых городских руководительниц преспокойно болтает по телефону...
А если еще осознаешь, что на это жалкий балаган в очередной раз потрачены миллионы из городского бюджета, то вообще тошно становится...

ГЛУБИНА РЕЗКОСТИ

20:53, 27 мая 2017

Ничего нового нету и не будет!С каждым годом все хуже и хуже!
И все же по накатанной!А как же ДЕКОМУНИЗАЦИЯ?Все повторяется одно и то же что и 5-10 лет назад было!

Риэлтор

21:07, 27 мая 2017

А что вы ожидаете от Кривбасса? Это обычный вымирающий шахтерский город. Это не Киев,ни Харьков,ни Одесса,и не Днепр. Город на протяжении 25 лет абсолютно не развивается. Все что было построено в 70-х годах так все и осталось. Такая же самая картина по всей Луганской и Донецкой области. Единственное исключение Донецк- уровень жизни там был довольно не плохой,так как город был милионник.

Риэлтор

23:11, 27 мая 2017

Nе Sложилось,отвечу тебе кратко-не будь дураком!

yura36,6

22:26, 27 мая 2017

Всем недовольным - сделайте праздник по своему сценарию , с гимнами и прочей европейской атрибутикой а мы посмотрим и сравним . Слава Богу стадионов в городе хватает .

Юрий2

11:56, 28 мая 2017

"сделайте праздник по своему сценарию" - и что, нам на это выделят соответствующие миллионы гривень из городского бюджета? Вы гарантируете?

Кошкин Йот

22:37, 27 мая 2017

Надо было впердолить денег как на ЕвроУидинье,тогда нормуль,все поживились...?Щас-Жаба давит???Шо не спёрли???А когда то,в далёких 1991-2014 годах-это был просто праздник,для всех криворожан!!! С праздником,земляки и землячки!!!Какая страна,такой и праздник!

ТАРАНТУЛ

22:47, 27 мая 2017

Кошкин Йот, да и это все должно быть для ГОРОЖАН ВСЕХ а не для кучки ПИ...которые сидели на трибунах.

ТАРАНТУЛ

22:45, 27 мая 2017

Завтра будет мусора по папкам и на пляже в городе валом от школоты и людейсрачей.
Мудозвоны только засыпать могут и все после себя

абрам

23:32, 27 мая 2017

Да я с вами согласен все сделали по старому.А я тр думал что будет как в ЕС.С ГЕЙ парадами,шоу лесбиянок по сриди стадиона,песни прославляющие однополые браки.Думал что Вилкул со своими замами оденут садомазохиские костюмы и преподадут уроки садомиской культуры.Думал что вместо пепсиколы и мороженого бкдут продавать крек и винт.Думал будут выступления трансов.А вы как всегда все сделали по старому.Вобщем я разочарован.Сколько уже можно житть пл старому когда же уже на конец будем жить по ноовому

абрам

23:32, 27 мая 2017

Да я с вами согласен все сделали по старому.А я тр думал что будет как в ЕС.С ГЕЙ парадами,шоу лесбиянок по сриди стадиона,песни прославляющие однополые браки.Думал что Вилкул со своими замами оденут садомазохиские костюмы и преподадут уроки садомиской культуры.Думал что вместо пепсиколы и мороженого бкдут продавать крек и винт.Думал будут выступления трансов.А вы как всегда все сделали по старому.Вобщем я разочарован.Сколько уже можно житть пл старому когда же уже на конец будем жить по ноовому

пенсионэр

00:07, 28 мая 2017

Юноша!Да вы больны на всю голову!А из-за анонимности высказываете свои потаённые сексуальные желания

omua78

04:47, 28 мая 2017

1КР как всегда , по 10 раз об одном и том же. Еще десяток статеек запилите про то , как вам не понравился день города.
В Одессе вон тоже возмущаются , что одесситов не пустили на встречу с президентом, из за забора смотрели. Но там у таких как вы нашлось множество причин , чтобы оправдать это. Двойные стандарты - не , не слышали....

omua78

04:54, 28 мая 2017

По сценарию посудоносцев должно было быть так :
1.Гимн Украины
2. Минута молчания
3. Гимн Украины
4. Речь про безвиз
5.Гимн Украины
6. Речь про Украинацэевропа
7. Гимн Украины
8. Речь про агрессора
9. Гимн Украины
10.Вторая минута молчания
11. Гимн Украины
12. Речь про небесную сотню
13. Гимн Украины
14. Парад вышиванок
15. Речь про спасибопетруалексеичузанашесветлоеевропейскоебудущее.
16.Гимн Украины
Все свободны....ах да , с днем города.

Ссылка скопирована в буфер обмена