Напиши листа світові. Криворіжці намагаються зупинити війну в Україні

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Група криворіжців запровадила в рамках Народної дипломатії Всесвітню акцію «Напиши листа світові».

Ініціатори закликають усіх, кому потрібен мир в Україні, кому важлива цілісність і незалежність нашої держави, долучитись до збору підписів під листом-зверненням до Організації Об’єднаних націй.

Свідомі громадяни, мешканці нашого міста прагнуть зупинити війну, розв’язану Російською Федерацією, тому звертаються до всіх людей в Україні та поза її межами з проханням поставити свої підписи під листом до Генерального Секретаря ООН.

Ініціативна група мешканців Кривого Рогу діє незалежно від партій чи Громадських організацій, фінансових груп чи окремих можновладців.

Криворіжці закликають всіх керівників областей, районів, підприємств, установ, закладів, Громадських організацій активно включитись у збір підписів, організувати масштабну – всенародну – акцію «Напиши листа світові».


Керівництво нашої держави, й ООН, й інші світові інституції докладають чимало зусиль для встановлення миру в Україні. Але водночас бачимо, що практично не діють Мінські угоди, що навіть суд в Гаазі не зважується визнати Росію країною-агресором.

Лише спільними діями можна донести світу правду про ситуацію в нашій країні.

Листи надіслані до МЗС України, до комітетів Верховної Ради України, до Світового Конгресу українців, до керівників всіх областей України, керівників районів Кривого Рогу.

У цих листах йде мова про сприяння не лише у зборі підписів, але й щодо участі представників громадськості в засідання Радбезу ООН або Генеральної Асамблеї цієї світової інституції, аби громадяни України могли самі звернутися з промовою до представників усіх країн з проханням глибше вивчити ситуацію в Україні і злочинні дії Росії по відношенню до України.

Витрати на листування й телефонні розмови з вказаними адресатами ініціатори акції взяли на себе. Це помітні суми в бюджеті пересічних родин. Тому є прохання до керівників підприємств, бізнесових структур допомогти компенсувати ці витрати, а також в подальшому сприяти можливій поїздці наших громадян до ООН.

За додатковою інформацією стосовно підписаного листа до ООН звертайтеся за телефоном 097-65-65-037 або 097-94-301-65.

Лист – роз’яснення, адресоване українцям усього світу:


Листа-звернення до ООН:


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина