У Кривому Розі боротимуться з дискримінацією ВІЛ-позитивних пацієнтів у лікарнях

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні у стінах готелю «Аврора» проходить тренінг «Формування толерантного ставлення серед медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику».

Проект «RESPECT» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) прагне посилити системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

Зустріч передбачає обговорення вкрай важливої інформації про усі аспекти ВІЛ-інфекції/СНІДу та методи профілактики інфікування.

Організатори заходу допомагатимуть учасникам переглянути власні думки, ставлення та поведінку щодо людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Читайте також: Відверта історія Єгора Пасько. Я – ВІЛ-інфікований

У більшості випадків громадяни не ознайомлені з нормами законодавства у сфері охорони здоров’я та протидії ВІЛ/СНІД в Україні.

На зустрічі розглянуть сучасний стан епідемії ВІЛ-інфекції в Україні та світі, поговорять про шляхи інфікування ВІЛ та методи профілактики. Учасники також візьмуть участь в інтерактивних вправах.

Міністерство охорони здоров’я надаватиме технічну підтримку з метою оптимізації нормативно-правової бази для безперебійного фінансування та надання ВІЛ-послуг.

Також Уряд України сприятиме стандартизації послуг з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення та розробці механізму забезпечення контролю якості.

Після завершення Проекту передбачається посилення організаційної та управлінської спроможності партнерів на обласному та національному рівнях, зокрема, для підтримки розпочатих ініціатив.

Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

Після конференції учасники підведуть підсумки та обміняються відгуками.

Подробиці читайте в наступних публікаціях.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

07 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com