На «Червоний Гірник» та оздоровлення дітей у таборі «Слава» виділили гроші криворізькі депутати

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі триває пленарне засідання сесії міської ради.

Олена Рожко, начальник фінансового управління виконкому Криворізької міської ради, запропонувала депутатам виділити додаткові кошти для фінансування деяких управлінь міськвиконкому.

По управлінню освіти і науки виконкому міської ради з урахуванням перерозподілу поточних видатків у сумі 3 473,1 тис. грн. та спрямування додаткового фінансового ресурсу у сумі 1 882,4 тис. грн. пропонується забезпечити видатки:

1 882,4 тис. грн. – підготовка до оздоровчого сезону та оздоровлення у 4-ту зміну в ДОТ «Слава» 400 дітей-спортсменів,

150,0 тис. грн
. – придбання предметів, матеріалів та інвентарю для ДОТ «Сонячний»;

3 310,1 тис. грн
. – на оплату праці по загальноосвітнім закладам за рахунок перерозподілу між закладами освіти;

13,0 тис. грн.
– придбання воріт для ДНЗ №125.

«По управлінню культури і туризму виконкому міськради пропонується направити додаткові кошти 333,5 тис. грн. на фінансову підтримку КП редакції Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» для збільшення фонду оплати праці підприємства до рівня зростання фонду оплати праці бюджетної сфери (40%)», - зазначила Олена Рожко.

Читайте також: Депутаты решили судьбу «Рупора городской власти». В Кривом Роге реформируют коммунальные СМИ

Управлінню благоустрою та житлової політики виконкому міської ради з урахуванням перерозподілу поточних видатків у сумі 15,0 тис. грн. та спрямування додаткового фінансового ресурсу в сумі 1 307,0 тис. грн. на:

15,0 тис. грн. – на оформлення права користування земельними ділянками під полігонами за рахунок економії коштів після укладання договорів на послуги з доставки до судмедекспертизи;

1 307,0 тис. грн. – для подачі води в весняно-літній період з Карачунівського водосховища в річку Стара Саксагань.

Збільшити видатки на суму 212,7 тис. грн. для погашення заборгованості, яка виникла в результаті недофінансування з державного бюджету за надані послуги зв’язку пільговим категоріям відповідно до постанови Дніпропетровського апеляційного господарського суду в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому міськради.

Читайте також: «Традиционный цирк от Вилкула», - депутат о проектах решений не от большинства

Також додаткові кошти виділили для управління капітального будівництва виконкому міської ради. Видатки збільшать на 18 252,0 тис. грн. для надання субвенції державному бюджету:

17 920,0 тис. грн. – для виконання завершального етапу робіт по відновленню гідрологічного режиму водойм Металургійного району м.Кривого Рогу;

332,0 тис. грн. – для проектно-вишукувальних робіт з оздоровлення річки Саксагань.

А у виконкомі міської збільшать видатки на 5 мільйон для забезпечення юридичного супроводу спорів.

«Які спори планується фінансувати?», - запитав Олену Рожко Олександр Макаренко, депутат міськради від «Блоку Петра Порошенко «Солідарність».

«Інколи необхідно буде залучати фахівців для вирішення окремих питань. На це потрібні кошти», - відповіла Олена Рожко.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Экономика