Кривий Ріг сьогодні об'єднався, співаючи Гімн України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У День Соборності України за ініціативи криворізьких журналістів на 95-му кварталі зібрались понад 250 містян, аби, взявши за руки, заспівати Гімн України, і тим самим відзначити свято.

«Дуже кльово, що у Кривому Розі проводяться такі патріотичні заходи. У місті з’явилось багато людей, які хочуть якось роз’єднати нас та навіть змусити нас розлюбити Україну. Ми ж у свою чергу приходимо сюди і доводимо сепаратюгам, що Кривий Ріг – Україна, що ми єдині!», - ділиться враженнями від акції мешканка Кривого Рогу Світлана.

Участь у зібранні взяли люди з різними політичними поглядами.

Зокрема, прийшли депутати обласної, міської та районних у місті рад від «Самопомочі», «Солідарності», «Сили людей», «Свободи», «УКРОПу». Також участь у святковому зібранні взяли волонтери, викладачі шкіл, вищих навчальних закладів, студенти, пенсіонери, працівники бюджетної сфери, малого та середнього бізнесу.
Серед учасників акції «Ланцюг єднання» і бійці полку «Азов», батальйону «Кривбас», 17-ї окремої танкової бригади, козаки Інгульської паланки, ветерани Афганістану

Оскільки у місті було заплановано кілька заходів з нагоди Дня Соборності, учасники акції, що почалася об 11:00 біля памятника Козаку Рогу, приєдналися до тих, хто зібрався біля стели Героїв на 95-му кварталі.

Довели, що у Кривому Розі вміють єднатися.


Безпеку заходу забезпечували працівники Служби Безпеки України, 4 патрульні екіпажі поліції та службовці відділення Нацполіції у Кривому Розі, які прийшли за кілька годин до початку акції, аби забезпечити безпеку городян.

Читайте також: Історія Дня Соборності України

Учасники вишикувались у двохсотметровий ланцюг, тримаючись за руки, з національними прапорами, співали український Славень.

Автомобілісти, що рухались по кільцю 95-го, підтримували акцію єднання звуками клаксонів.

Перехожі, які йшли у своїх справах, зупинялись та приєднувались до флешмобу.

«Я хочу подякувати вам та усім, хто сюди прийшов підтримати флешмоб. Зараз дуже скрутні часи, і коли наші хлопці там, на Донбасі, відстоюють честь нашої держави, ми тут - маємо пам'ятати, що Україна та Кривий Ріг - єдині. Коли люди люблять свою країну - їх ніхто не зламає», - говорить криворожанка Тамара.

Людмила Бурман, депутат міськради, говорить: «Я прийшла з родиною. Ланцюг єднання насправді, це символічно, варто того, щоб підтримувати. Зранку відбулася бесіда з молодшим поколінням родини. Можливо, ще не все разуміють, але з таких речей (акція «Ланцюг єднання» - ред.) починається розуміння і прийняття».«Такі акції дуже потрібні. А зараз - тим паче. Ми, українці, одна нація, один народ. Про це ні в якому разі не можна забувати. Зараз дуже складні часи у нашій країні: війна, конфлікти. Найстрашніше, що нерозуміння виникає серед своїх же. Сподіваюся, криворіжці і всі українці не лише сьогодні згадають про єдність. А будуть пам’ятати про те, що ми єдині завжди», - говорить учасниця акції Маргарита.

Олег Забояк, волонтер громадської організації «Простір свободи» говорить: «День Соборності - це з’єднання Право- та Лівобережної України. Це дуже символічно, що поєдналися два заходи (акція біля Козака Рога та на 95 кварталі, - ред.). І це нормально, тому що в єдності наша сила… Тому хочу побажати всім єдності та мудрості».

Організатор акції на 95 кварталі «Кривий Ріг єднайся», журналіст інформаційного порталу «Перший Криворізький» Анна Севостьянова говорить: «Ми зібрались тут, аби довести, що Кривий Ріг – єдиний, що Кривий Ріг – це Україна. Це незабутнє відчуття, коли сотні незнайомих людей беруться за руки та співають найважливішу пісню, для кожного українця, Гімн України. Варто пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас, що разом ми сильніші. Любіть нашу країну кожного дня, а не за розкладом. Сьогодні наші громадяни довели, що Кривий Ріг – це велика та щира українська родина. І як би невідомі недоброзичливці не хотіли розхитати нашу віру у власну країну – їм не вдасться».

Дякуємо усім, хто приєднався до відзначення Дня Соборності України.

Діліться своїми фото та відео з флешмобу у соціальних мережах, додаючи хештег #КривийРігЄднайся

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 6 мин

Есть угроза

05 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com