Довіра до поліцейських Кривого Рогу зросла

Главное фото новости
Фото: Криворізький МВ УПО
1kr.ua
Міський відділ поліції охорони відзвітував про роботу у 2016 році, наголошуючи про зростання довіри до них жителів Кривого Рогу.

На зустрічі також підіймали питання щодо збільшення кількості майнових злочинів протягом року.

Перед особистим складом звітували начальник Криворізького міського відділу Управління поліції охорони підполковник поліції Олександр Купельський та заступник начальника відділу Сергій Єрмак.

За словами керівництва, під наглядом криворізьких охоронців знаходиться 3490 об’єктів різних форм власності, що на 214 об'єктів більше у порівнянні з 2015 роком. Серед них 2093 - об'єкти з особистим майном громадян (будинки, квартири). У 2015 році ця цифра складала -1901.

Читайте також: Криворожане голосуют за расформирование муниципальной гвардии, а в исполкоме - за повышение зарплаті гвардейцев

Заступник начальника відділу підполковник поліції Олександр Сапожник відмітив зростання чисельності майнових злочинів, квартирних крадіжок. Але наголосив, «що всі об'єкти охороняються надійно - гарантія того, що майно не поцупить зловмисник, складає 99,9%».

Він також відзвітував про розкриття поліцейськими охорони, та у співпраці з іншими підрозділами Національної поліції, кримінальних та адміністративних злочинів - крадіжок особистого майна громадян, грабежів, випадків хуліганства та порушення громадського порядку.

За статистикою Криворізького міського відділу поліції охорони за 2016 рік по «гарячих слідах» розкрито всього 1738 кримінальних та адміністративних правопорушень. Серед них 442 крадіжки особистого майна, 542– крадіжки майна інших форм власності.

Попри те, що за словами керівництва Криворізького відділу поліції охорони розкриття злочинів за 2016 рік зросла, деякі криворіжці залишаються невдоволеними роботою поліції в цілому.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город