На Дніпропетровщині всіх демобілізованих поновлено на роботі

Главное фото новости
Фото: infovoronezh.ru
1kr.ua

На Дніпропетровщині за результатами першої хвилі демобілізації до мирного життя повернулися понад 4 тисяч військовослужбовців. Усіх, хто на момент мобілізації працював, поновлено на роботі. Це більше 2,6 тисячі людей. Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Наразі ведеться робота з працевлаштування решти демобілізованих військових: працівники центрів зайнятості надають консультації, проводяться ярмарки вакансій, організовуються зустрічі з підприємцями.

Нагадаємо, що за кожним з демобілізованих військових має бути збережене його колишнє робоче місце. Така принципова позиція голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка.

У разі порушення роботодавцями прав демобілізованих щодо поновлення їх на робочому місці, необхідно звернутися на «Гарячу лінію голови облдержадміністрації»: 0 800 505 600, 742-70-31, 742-70-32, або за електронною адресою: [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Так точно!
  • 6
  • 1
  • Ответить

А всех убитых когда воскресят?

Гость
  • 0
  • 0
  • Ответить

А что делать тем, кто призван во 2 волне, когда в/ч ещё не увольняет, т.к. есть приказ свыше увольнять только с 6 июня?...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество