Депутаты облсовета требуют от президента, генпрокурора и губернатора области прекратит преследование Евгения Удода (Текст оригинала обращения)

Главное фото новости
Фото: tourdnepr.com
1kr.ua

Как ранее сообщал «Первый Криворожский», председателю Днепропетровского облсовета Евгению Удоду объявили о подозрении из-за «титушек». Вчера Евгений Удод выступил с обращением к жителям Днепропетровской области, в котором разъяснил сложившуюся ситуацию.

Кроме того, депутаты Днепропетровского областного соета официально обратились к президенту, генпрокурору, губернатору и прокурору Днепропетровской области со своими требованиями.

Приводим полный текст обращения:

«Сьогодні наша область, як і вся країна, проходить дуже складний етап свого розвитку. На перший план для всіх нас вийшли питання безпеки країни та її цілісності.

Дніпропетровщина стала орієнтиром для регіонів України, прикладом того, як мобілізація і злагоджена робота всіх гілок влади та громадськості дозволила зберегти мир і стабільність.

У Дніпропетровській області люди довіряють владі, тому що ми працюємо злагоджено, беззаперечно дотримуємося законів України і відсунули на другий план всі політичні розбіжності. Тому що ставити політичні амбіції вище інтересів людей - неприпустимо!

На жаль, деякі керівники правоохоронних органів області близькі до повторення помилок і зловживань, якими прославилася стара система влади. Йдеться про тиск на голову Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, в рамках розслідування подій штурму будівлі облдержадміністрації 26 січня 2014 року. Незважаючи на переконливі докази непричетності Євгена Удода до протиправних дій, його продовжують переслідувати. Є підстави вважати, що в основі дій обласної прокуратури лежить не закон і бажання з'ясувати істину, а політичне замовлення. Хтось дуже хоче змістити голову обласної ради в обхід думки депутатів і виборців.

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод у своїх діях завжди керувався буквою закону і його рішення були продиктовані міркуваннями користі для області. Ми впевнені, що саме такі керівники - сучасні, принципові, зі стратегічним баченням повинні бути опорою влади в регіонах.

Продовження політичного переслідування Євгена Удода та інших політиків може мати далекосяжні негативні наслідки. Це підрив суспільної довіри до влади і правоохоронної системи, руйнування налагодженого механізму взаємодії між гілками влади в області, політична нестабільність в регіоні.

Тому ми звертаємося до Президента України, Генерального прокурора України, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, прокурора Дніпропетровської області з наступними вимогами:

1. Припинити переслідування за політичними мотивами Євгена Удода та інших керівників.

2. Забезпечити об'єктивність і відкритість при розслідуванні подій у Дніпропетровську 26 січня 2014 року.

3. Гарантувати дотримання високих правових стандартів у ході з'ясування обставин справи.

4. Не допустити зростання політичних конфліктів, популізму і дестабілізації ситуації в регіоні, а також підриву довіри людей до влади і правоохоронної системи».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

05 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com