Спецтеми. Перший Криворізький 1KR.UA

Криворіжці, загиблі у війні з росією

Криворіжці, загиблі у війні з росією

В цій спецтемі зібрані всі матеріали про загиблих військових у війні з Росією

Рішення суду

Рішення суду

Спецтема "Рішення суду" створена для висвітлення рішень і вироків, які виносяться судами Кривого Рогу. Цей проект прагне відігравати активну роль у формуванні громадського світогляду та забезпечувати громадянам доступ до інформації щодо судових рішень та їхнього впливу на суспільство.

Розклад руху транспорту

Розклад руху транспорту

Цією спецтемою ми прагнемо надавати користувачам повну та актуальну інформацію про рух громадського транспорту у Кривому Розі. Він включає в себе розклади руху автобусів, трамваїв, маршруток та інших видів міського транспорту. Головна мета - спрощення процесу планування маршрутів.

Курс валют у Кривому Розі

Курс валют у Кривому Розі

Аналіз та актуальний курс валют у Кривому Розі. Доступна та оновлена інформація щодо курсів основних валют у місті.

Великдень

Великдень

Матеріали присвячені підготовці до свята, включаючи кулінарію, приготування святкових страв та традиційних обрядів. А також висвітлення заходів у місті, підготовка місцевих подій, концертів, ярмарків, які відбуваються до, під час та після Великодня.

Війна Росії проти України

Війна Росії проти України

В спецтемі зібрані матеріали з початку повномасштабного вторгнення Росії проти України, наслідки та збитки для держави

Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Спецтема "Доступ до публічної інформації" створений з метою підвищення обізнаності мешканців Кривого Рогу щодо бюджету міста. Криворіжці ж можуть відслідковувати на що витрачаються гроші з міського бюджету, чиїм коштом ремонтуються дитячі майданчики, ліфти, дороги та інші об'єкти у Кривому Розі.

Авіакатастрофа у Броварах

Авіакатастрофа у Броварах

Спецпроект про авіакатастрофу у Броварах, внаслідок якої загинув очільник МВС Денис Монастирський, інформує та аналізує наслідки цієї трагічної події.

Коронавірус. Вакцинація від COVID-19

Коронавірус. Вакцинація від COVID-19

Спецтема про захворюваність на коронавірус та вакцинацію від COVID-19

Погода у Кривому Розі

Погода у Кривому Розі

Мешканці Кривого Рогу можуть отримати актуальну та достовірну інформацію про погоду на різних періодах часу, допомагаючи бути готовими до змін у погодних умовах. Погода на кожен день, включаючи температуру, опади, вітер та вологість, атмосферний тиск тощо. Тижневий та місячний прогноз погоди на весь місяць, враховуючи можливі тенденції та загальні кліматичні умови.

Каховська ГЕС

Каховська ГЕС

Спецтема про підрив російськими окупантами Каховської ГЕС. Головна мета - це надання об'єктивної та детальної інформації щодо катастрофи на Каховській ГЕС, включаючи причини аварії, збитки, наслідки для навколишнього середовища та населення, а також заходи, що приймаються для ліквідації наслідків.

Контрнаступ

Контрнаступ

Спецтема про контрнаступ Збройних сил України ретельно та об'єктивно висвітлює стратегію та дії українських військ у контексті воєнних подій.

Позашкільна освіта

Позашкільна освіта

Спецпроект про позашкільну освіту у Кривому Розі висвітлює широкий спектр освітніх можливостей, які доступні у місті поза межами шкільних програм.

Новини про бюджет Кривого Рогу

Новини про бюджет Кривого Рогу

Спецпроект "Бюджет Кривого Рогу" створений "Першим Криворізьким" з метою підвищення обізнаності мешканців Кривого Рогу щодо бюджету міста.

Ти можеш допомогти

Ти можеш допомогти

Спецтема про допомогу у зборі коштів для криворіжців та військових