Фоторепортажі

28 жовтня у Кривому Розі пройшов благодійний вечір "Збираємо на ЗСУ"

28 жовтня у Кривому Розі пройшов благодійний вечір "Збираємо на ЗСУ" Виставка військових трофеїв, виступ музикантів та стендап — таким був благодійний вечір у арт-просторі "Бомбик", де волонтери збирали кошти для допомоги ЗСУ.

У Кривому Розі пройшла хода на підтримку родин військовополонених

У Кривому Розі пройшла хода на підтримку родин військовополонених 6 серпня у Кривому Розі родини полонених та зниклих безвісти захисників Маріуполя пройшли маршем вулицями міста.

Вифлеємський Вогонь Миру у Кривому Розі роздавали усім охочим

Вифлеємський Вогонь Миру у Кривому Розі роздавали усім охочим 4 січня криворіжцям передали Вифлеємський Вогонь Миру. Пластуни привезли Вогонь Миру у наше місто 16 грудня, цій традиції передачі вогню уже 5 років. Взяти додому часточку святого вогню із Вифлеєму змогли усі охочі. За традицією криворізькі пластуни і пластунки разом зі старшими сеньойрами та...

Смолоскипна хода у Кривому Розі на честь дня Народження Степана Бандери

Смолоскипна хода у Кривому Розі на честь дня Народження Степана Бандери Близько сотні городян та городянок зібрались на площі Горького зі смолоскипами у руках. Так нині вшановують 113 річницю із Дня народження Степана Бандери, борця за український націоналізм. Така хода — уже традиційна для Кривого Рогу.

Мова сайту

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

В полоні очікування

Боротьба із дезінформацією

Booking.com