Фоторепортажі

Перші фото з місця влучання по нафтобазі у Кривому Розі

Перші фото з місця влучання по нафтобазі у Кривому Розі Окупанти обстріляли нафтобазу у місті напочатку вересня. Журналісти "Першого Криворізького" побували на місці обстрілу та відзняли наслідки влучання. Більше фото на нашому сайті у розділі "Фото" та незабаром опублікуємо відео на нашому YouTube-каналі. Світлини публікуємо з дозволу районної...

НІ — трибуналу. Марш у Кривому Розі

НІ — трибуналу. Марш у Кривому Розі У Кривому Розі відбувся марш на підтримку захисників Маріуполя, які зараз перебувають у полоні.

Окупанти вдарили з артилерії по Криворізькому району, — наслідки обстрілу

Окупанти вдарили з артилерії по Криворізькому району, — наслідки обстрілу Окупанти вдарили з артилерії по Криворізькому району. Внаслідок обстрілу постраждала садиба однієї з родин, відбудовувати яку зійшлись друзі та місцеві. Фото: Денис Шабанін

Зеленодольськ у воєнний час

Зеленодольськ у воєнний час У Зеленодольську Криворізького району залишилось 7,5 тисяч мешканців. Російська артилерія стріляє по цивільних об'єктах чи не щодня.

Наслідки обстрілу Апостолового

Наслідки обстрілу Апостолового Окупанти обстріляли місто Апостолове Криворізького району забороненими касетними боєприпасами. Внаслідок чого загинули три людини. Ураження зазнали 26 житлових будинків, а усього про пошкодження заявили 70 мешканців громади.

Мова сайту

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

В полоні очікування

Боротьба із дезінформацією

Booking.com