Фоторепортажі - Місто

Як виглядає укриття в гімназії №103 Кривого Рогу

Як виглядає укриття в гімназії №103 Кривого Рогу Укриття у криворізькій гімназії відремонтували наприкінці 2022 року. На роботи пішло понад 300 тисяч гривень з бюджету району.

У Кривому Розі попрощались із жінкою, яка загинула від ворожої ракети

У Кривому Розі попрощались із жінкою, яка загинула від ворожої ракети Сьогодні, 21 грудня, у Кривому Розі пройшла церемонія прощання з 64-річною Ольгою Андрейчук, яка загинула внаслідок влучання російської ракети у житловий будинок.

Жодної цілої школи не лишилося в Апостоловому Криворізького району

Жодної цілої школи не лишилося в Апостоловому Криворізького району Всі три школи Апостолівської громади Криворізького району частково або повністю зруйнували снаряди ракет армії РФ ще влітку. Зараз чиновники намагаються разом із експертами з'ясувати, чи можлива відбудова цих об'єктів.

Після ракетного удару по Кривому Розі 14 вересня рівень річки Інгуцеь значно піднявся

Після ракетного удару по Кривому Розі 14 вересня рівень річки Інгуцеь значно піднявся Після терористичного акту росії у Кривому Розі багато містян зіштовхнулись із затопленнями. Ми побували у різних районах міста, які постраждали від агресії росіян.

НІ — трибуналу. Марш у Кривому Розі

НІ — трибуналу. Марш у Кривому Розі У Кривому Розі відбувся марш на підтримку захисників Маріуполя, які зараз перебувають у полоні.

Містяни Кривого Рогу провели в останню путь загиблого Героя Єгора Біркуна

Містяни Кривого Рогу провели в останню путь загиблого Героя Єгора Біркуна Сьогодні, 8 серпня, криворіжці попрощались із військовослужбовцем Єгором Біркуном, який захищав Україну від російських окупантів

Містяни Кривого Рогу провели в останню путь загиблого Героя Сергія Говорова

Містяни Кривого Рогу провели в останню путь загиблого Героя Сергія Говорова Сьогодні, 15 червня, мешканці Кривого Рогу попрощались із військовослужбовцем Сергієм Говоровим, який захищав Україну від російських окупантів.

Як спеціалісти ДСНС розміновують поля Криворіжжя

Як спеціалісти ДСНС розміновують поля Криворіжжя По одному із сіл у Криворізькому районі щойно стріляла російська армія, а мінери, які вийшли на поле знищувати рештки касетних боєприпасів, продовжують спокійно виконувати свою роботу.

У Кривому Розі в останню путь провели захисницю Інну Дерусову

У Кривому Розі в останню путь провели захисницю Інну Дерусову 13 травня криворіжці провели в останню путь Інну Миколаївну Дерусову, яка загинула при воконанні бойового завдання. Жінка боронила державу від російських окупантів

Криворіжці провели в останню путь загиблого Героя Валентина Шермірзаєва

Криворіжці провели в останню путь загиблого Героя Валентина Шермірзаєва 27 квітня мешканці Кривого Рогу попрощались із військовослужбовцем Валентином Шермірзаєвим. Криворіжець загинув на війні з окупантами, Валентин був молодшим сержантом.

Мова сайту

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Деокупація

В полоні очікування

Booking.com