Що є в Пунктах незламності в центрі Кривого Рогу

Що є в Пунктах незламності в центрі Кривого Рогу

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі працюють Пункти незламності, які відкрили восени 2022 року для допомоги українцям, в тому числі криворіжцям, під час тривалих відключень світла через ворожі удари.

Нагадаємо, вчора, 12 грудня, хакери атакували ядро мережі найбільшого українського оператора "Київстар", яке керує обробкою трафіку між користувачами та сервісами. 24 мільйони абонентів залишились поза мобільним зв'язком.

Журналіст "Першого Криворізького" вирішив перевірити чи дійсно працюють Пункти незламності та що саме в них є на випадок таких ситуацій, які склалися учора.

Зауважимо, що у Кривому Розі функціонують 217 пунктів. Де є найближчі до вас Пункти незламності можна переглянути за посиланням.

Так, за адресою Героїв Ато, 11 розташований Пункт незламності, у якому є запаси питної води, Інтернет (Starlink) й світло, а також 3 подовжувачі. Щоб потрапити до Пункту необхідно записатись на вахті.

Крім цього, у Пункті є кімната матері та дитини. Працює він цілодобово.З 1 листопада 2023 року за адресою Деміденка, 11 також розпочав роботу ще один Пункт незламності.

Працює також цілодобово, аби потрапити у середину криворіжцям треба записуватись на вахті.

В цьому Пункті є світло, Wi-Fi, теплі пледи, вода, обігрівачі, а також дитячий куточок.

У зв'язку з перебоєм мережі Київстар, люди вперше приходили сюди працювати.

Також у даному Пункті збирають жерстяні банки, картон, кришки для допомоги волонтерам.За адресою Гагаріна, 36 поблизу ресторану "Любов та Голуби" також є Пункт Незламності, куди можуть завітати криворіжці у разі потреби.

Пункт працює з 9:00 до 21:00. Наявні електроенергія, тепло та вода. Інтернету поки немає, але відповідальні невдовзі обіцяють вирішити це питання.

Також журналіст редакції "Першого Криворізького" завітав до Пункту Незламності за адресою Героїв АТО, 52.

Пункт працює цілодобово. В ньому є зарядні електростанції, електрична енергія, генератор.

Також працює Wi-Fi, у разі необхідності люди можуть зігрітися гарячим чаєм.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"
Фото: Тадеуш Бабеуш

Відео: Тадеуш Бабеуш

Посилання скопійовано в буфер обміну