Актуальне

Укрзалізниця переглядає розмір знижок на деякі міжнародні поїзди

Укрзалізниця переглядає розмір знижок на деякі міжнародні поїзди

Фото: Перший Криворізький

Укрзалізниця змінить ціни на деякі рейси, в тому числі й міжнародні. Це дозволить продовжити оновлювати парк вагонів та зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень.

Про це повідомляє пресова служба Укрзалізниці на офіційному сайті.

У попередні роки для залучення пасажиропотоку Укрзалізниця застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси.

Зараз компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 мільярдів гривень.

«Зміна тарифів дозволить Укрзалізниці втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка активно триває навіть під час широкомасштабного вторгнення», — йдеться на сайті.

Нагадаємо, на різдвяно-новорічні свята з Кривого Рогу запустять прямий потяг до Карпат.

Так, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ, попит на який лишається ажіотажним. Але при цьому будуть доступні й дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку.

Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%.

Також мінімально, у межах 3%, зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ — Перемишль — Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса — Перемишль — Одеса — у діапазоні 37-49%.

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів — з 10 грудня 2023 року. До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну