Зима близько: скільки посипкового матеріалу заготували у Кривому Розі

Зима близько: скільки посипкового матеріалу заготували у Кривому Розі

Фото: Перший Криворізький

До кінця 2023 року послугу з утримання вулично-шляхової мережі, а саме утримання автошляхів міста здійснює ТОВ «Весташляхбуд». Станом на 3 листопада у Кривому Розі заготовили 7,5 тисяч тонн посипкового матеріалу.

Про це у відповідь на інформаційний запит «Першого Криворізького» повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

У документі зазначається, що департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради не закуповує посипковий матеріал, як товар, а здійснює закупівлю послуги — утримання вулично-шляхової мережі: утримання автошляхів міста, до складу якої входить зимове утримання автошляхів.

Нагадаємо, департамент розвитку інфраструктури міста Кривого Рогу оголосив відкриті торги на поточний ремонт вулиць і доріг у Кривому Розі. Єдиним учасником стало товариство з обмеженою відповідальністю “Весташляхбуд” з пропозицією у 69 974 186,40 гривень.

Окрім того, підприємствами, які надають послуги з управління житловими будинками міста, заготовлено 495 тонн посипкового матеріалу.

Крім цього, за потреби та у разі необхідності, підприємства придбають додатково необхідну кількість посипкового матеріалу.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну