Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 24 медалі на чемпіонаті Європи з Таеквон-до ІТФ

На чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ в Італії спортсмени з Дніпропетровщини у складі збірної України завоювали 24 медалі. Чемпіонат проходив в італійському місті Єзоло. У ньому взяли участь 850 спортсменів з 31 країни Європи.

Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

За словами директора департаменту молоді і спорту обласної військової адміністрації Олександра Пшеничникова, до збірної країни увійшли 29 спортсменів з Дніпропетровщини. Вони здобули 9 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей.

"Чемпіонат Європи з Таеквон-до ІТФ – знакова подія. Адже для нас це перше міжнародне змагання від початку війни з цього виду спорту. Попри усі складнощі єдиноборці гарно підготувалися та гідно представили держав", — сказав Олександр Пшеничников.

Загалом Україну представляли 177 спортсменів різного віку. Вони вибороли друге командне місце у загальному заліку, поступившись команді з Греції.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"