Криворіжці можуть обміняти посвідчення водія у Центрі «Віза»

Криворіжці можуть обміняти посвідчення водія у Центрі «Віза»

Фото: Перший Криворізький

З 9 березня мешканці Кривого Рогу можуть замовити послугу обміну посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів у Центрі «Віза» («Центр Дії») — там з’явився принтер для друку посвідчень за світовими зразками. Раніше такі видавали лише у сервісних центрах МВС.

Про це повідомив журналіст “Першого Криворізького”.

8 березня Центр «Віза» через Міністерство економіки від поліграфічного комбінату отримав принтер для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування.

Які документи потрібні для обміну посвідчення водія

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки разом надається витяг із реєстру територіальної громади - документ у паперовій формі, що підтверджує відомості про місце проживання);
  • довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  • документ, що підтверджує зміну персональних даних (у разі потреби);
  • наявне посвідчення водія;
  • платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги;
Прийом замовників послуг у Центрі «Віза» («Центр Дії») здійснюється виключно за попереднім записом.Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну