У Кривому Розі замінять водопровідні комунікації

У Кривому Розі замінять водопровідні комунікації

Фото: Перший Криворізький ілюстрація

З 15 березня у центрально-Міському районі Кривого Рогу почнеться масштабний проєкт із заміни трубопроводів.

Про це повідомляє пресова служба Кривбасводоканалу.

Частина водопровідних комунікацій найстаршого Центрально-Міського району Кривого Рогу відпрацювала свій ресурс. За підтримки міського бюджету працівники водоканалу планують замінити близько трьох кілометрів зношених трубопроводів на сучасні полімерні на вулиці Кобилянського.

На перетині проспекту Миру й вулиці Кобилянського криворіжці побачать нові дорожні знаки. Тимчасово - з 15 березня - легковий і вантажний транспорт буде рухатися в об’їзд місця проведення ремонтних робіт.

Проєкт по заміні водогонів виконуватиметься в кілька етапів:

Підготовчі роботи. Оскільки заміні підлягатимуть три паралельних труби, узбіччя дороги буде очищено від кущів, сухих дерев, каміння й сміття. Окрім того, вже розпочався процес встановлення огороджень і тимчасових дорожніх знаків для автотранспорту. Закликаємо водіїв і пішоходів бути уважними!

Будівельно-монтажні роботи. Вже з 15 березня розпочнеться й триватиме до другої половини травня найважливіший етап – заміна водогонів, переключення абонентів, встановлення запірної арматури та фасонних частин, будівництво технологічних камер і монтаж колодязів. В роботі буде застосовано комбінований метод прокладання трубопроводів: відкритим способом і метод санації. Це дозволить уникнути великих розкопок і, відповідно, істотного порушення благоустрою на прилеглих територіях.

Випробування трубопроводів. Після заміни нові труби потрібно буде протестувати. Спочатку воду запустять в дрібніші водогони, потім у великий, магістральний. В разі успішного запуску буде проведено дезінфекцію труб; лабораторія відбере проби води і проведе необхідні аналізи за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

Благоустрій. Завершальний етап – вивезення ґрунту, демонтаж тимчасових дорожніх знаків, відновлення пошкоджених ділянок дороги.

Тож тимчасово буде перекрито дорогу від перетину вул. Кобилянського з проспекту Миру до перетину вулиці Кобилянського з площею Вознесенського. Окрім того, не буде проїзду на вул. Кобилянського з проспекту Поштового через вулицю Пушкіна й через вулиці:
  • Вагнера
  • Азовська
  • Балхаська
  • Декабристів.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну