Криворізькі спортсмени вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з тхеквондо в розділі «пумсе»

Вихованці ДЮСШ №2 представили Кривий Ріг на чемпіонаті України з пумсе, який проходив у Хмельницькому. П'ятеро спортсменів додали сім медалей до спортивної скарбнички міста.

Про це повідомлється у публікації на сторінці Виконавчого комітету Інгулецької районної ради у Кривому Розі у Фейсбук.

"Останні дні багаті на спортивні новини. Маємо гарні результати на Чемпіонаті України з пумсе серед усіх вікових категорій, який проходив у місті Хмельницький", — йдеться у повідомленні.

Команду ДЮСШ №2 представило одразу п’ять спортсменів, які посіли наступні місця:
  • Діана Литвиненко-Чумаченко – 2 місце (парний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Гліб Ір'янов – 2 місце (парний виступ) та 2 місце (командний виступ, вікова категорія до 30 років)
  • Олександр Захарченко – 2 місце (командний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Ігнат Бабінцов – 3 місце (особистий виступ) та 2 місце (командний виступ, вікова категорія до 30 років);
  • Матвій Матвейчук – 3 місце (особистий виступ, вікова категорія юнаки).

"Крім того, Діана Литвиненко-Чумаченко отримала ще й бронзову медаль під час змагань за Кубок України серед дорослих у розділі керугі", — додали у виконкомі.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"