Криворізькі спортсмени вибороли три медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

Нещодавно завершився Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток U17. Змагання проводили у Києві. Кривий Ріг представили спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Про це повідомляє виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

Спортсмени ДЮСШ №2 привезли одразу три медалі.

Анастасія Польська отримала золото, подолавши суперників у ваговій категорії до 49 кілограмів (тренери Юрій Турчин та Дмитро Бабюк).

Друга сходинка п’єдесталу посіла Дар'я Константинова, у ваговій категорії до 72 кілограмів.

Третє місце у ваговій категорії до 46 кілограмів здобула Валерія Луценко. Тренер дівчат Олександр Лозний.

Також, під час Відкритої першості з плавання у місті Братислава (Словаччина) третє місце посів Артем Скойбіда, обігнавши своїх суперників на дистанції 100 метрів на спині. Тренером хлопця є Олександр Луговий.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник