В Україні розпочався весняний призов до армії

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора, 1 квітня, в Україні розпочався призов на сторкову службу до лав ЗСУ. Він триватиме до червня 2022 року.

Згідно з Указом Президента також відбудеться й осінній призов, який розпочнеться у жовтні і закінчиться у грудні 2022 року.

Призову на строкову службу підлягають громадяни України, придатні для цього за станом здоров’я, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років та не старше 27 років, які не мають права на відстрочку.

Відповідно до законодавства, строковиків залучають насамперед до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєприпасів та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації.

До участі у бойових діях строковиків не залучають.

В умовах широкомасштабного вторгнення росії особливості призову на строкову службу визначаються також законодавчими актами військового стану.

За законом відстрочку надають, зокрема, тим, у кого батьки або один з них непрацездатний, батьку трьох і більше маленьких дітей або дитини з інвалідністю.

Відстрочення від призову на строкову військову службу може надаватися студентам на період навчання, а також аспірантам, інтернам чи докторантам.

Читайте також: Російські окупанти втратили більше 17 тисяч особового складу — Генштаб

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
41 хв

Все гаразд

01 : 16

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com