ВРУ ухвалила закон про націоналізацію майна громадян рф

Головне фото новини
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
1 квітня Верховна Рада України схвалила закон про націоналізацію майна та коштів громадян рф.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Націоналізоване майно спрямують на користь нашої держави, а саме – «в рахунок майбутньої репарації на користь України, яка зазнала агресії з боку Російської Федерації».

Серед тих, кого ухвалений документ прирівнює до резидентів росії і на яких поширюється дія закону:
  • громадяни рф;
  • особи, які не є громадянами рф, але тісно пов’язані з нею, зокрема, мають місце проживання або займаються основною діяльністю;
  • за рішенням РНБО або суду фізичні чи юридичні особи (незалежно від громадянства, місця проживання, місцезнаходження, здійснення основної діяльності тощо), які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію росії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, та які не зупинили чи не припинили здійснення своєї економічної (зокрема господарської) діяльності на території росії в період дії воєнного стану в Україні.
  • Також під дію прийнятого закону можуть потрапити юридичні чи фізичні особи, які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію рф проти України (незалежно від громадянства та місця проживання).
Оперативно тут: https://t.me/news_1kr

Обговорення у чаті: https://t.me/chat1kruaЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
3 год 22 хв

Все гаразд

06 : 06

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com