Криворізькі учні взяли участь у турнірі з міні-футболу

Під час весняних канікул на базі благодійного фонду «Шелтер+» відбувся турнір з міні-футболу серед школярів.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Саксаганської районної у місті ради.

Учні Саксаганського та Покровського районів на спортивному майданчику культурно-громадського центру «Шелтер Плюс» зібрався на відкритий турнір з міні-футболу на «Кубок Пенуел».

Виконкоми Саксаганської та Покровської районних у місті рад, спільно з благодійним фондом «Шелтер Плюс»провели футбольні змагання серед збірних команд учнів закладів освіти та позашкільних навчальних закладів.

У турнірі взяли участь 384 спортсмени з 32 команд, що представляли Саксаганський та Покровський райони. Згідно з жеребкуванням команди були розділені на дві групи, переможці яких та команди, що зайняли ІІ місця грали між собою за призові місця.

Змагання відбувалися в чотирьох вікових категоріях.

У віковій категорії 15-16 років грали збірні команди Криворізьких шкіл №33, 41, 62, 111, 120, 122, спортивної школи №74 та КСШІ № 4.

І місце здобула команда школа № 120, ІІ місце залишила за собою команда КСШ №74, а ІІІ місце посіла команда школи №33.

У віковій категорії 13-14 років змагалися збірні команди Криворізьких загальноосвітніх шкіл №41, 49, 111, 121, 122, 126, спортивної школи № 74 та Криворізьгої гімназії № 91.

І місце здобула команда школи №49, ІІ місце залишила за собою команда 41 школи, а ІІІ місце посіла перспективна команда КЗШ №111.

У віковій категорії 11-12 років
змагалися збірні команди шкіл міста № 41, 49, 86, 111, 121, 126, спортивної школи №74 та 91 гімназії.

І місце виборола команда КЗШ № 41, ІІ місце дісталося команді спортивної школи №74, ІІІ місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи №86.

У віковій категорії 10-11 років змагалися збірні команди Криворізьких шкіл №41, 62, 68, 86, 122, КСШІ № 4, ЦСДЮМ «Олімп», ЦДЮТ «Сонях» та дві команди футбольного клубу «Пенуел-1», ФК «Пенуел-2», які грали поза заліком.

І місце здобула команда школи №68, ІІ місце залишила за собою команда ЦДЮТ «Сонях», а ІІІ місце посіла команда КЗШ №62.

Від спонсору турніру екіпіровочного центру «Велікан» всі учасники отримали подарункові сертифікати на 100 гривень та пам’ятні призи кращим гравцям відкритих змагань.

Відкриті змагання на «Кубок Пенуел» набирають більших масштабів.

Редакція нашого сайту вітає переможців змагань.