У селі Шестірня росіяни зруйнували будинок сім'ї з двома дітьми

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За 40 кілометрів від Кривого Рогу знаходиться село Шестірня. Це дуже живописне село, але більша частина мешканців виїхали.

У перші тижні ситуація у Криворізькому районі була особливо напруженою, росіяни підходили ближче до міста.

Місцевих мешканців села попросили евакуюватись до Кривого Рогу, де було безпечніше. І не дарма — в статті Ви побачите наслідки російського обстрілу будинку простих людей.

Тут жила сім'я з чотирьох людей — двоє дорослих, двоє дітей, двоє собак і кілька десятків курей. Господаря хатини звати Василь Короленко. Він згадує, як сусіди надіслали йому відео його будинку в диму.

В будинок влучали двічі, — говорить Василь. — Перший раз — десь з місяць тому, другий — 2 тижні тому. Нас вдома не було, лише собаки і кури. Ну, були "двохсоті" курки. Собаки дуже налякані, не хочуть нічого їсти. Вони вже три місяці не виходили з клітки, бо ми не вдома, а самих гуляти не залишиш. А в будинку я тільки нещодавно вікна поставив пластикові, 17 тисяч віддав. Після першого влучання думав ремонтувати вже, та потім другий раз влучило, ну я і махнув рукою.Сліди від осколків пошкодили всі будівлі, що були поруч з будинком — гараж, сарай, курятник. Перед собаками Василя і дійсно стоять повні миски їжі, але вони лякаються навіть звуку людського голосу. Василь не глушить мотор автомобіля, коли приїжджає нагодувати собак: один раз він вже чув тут гучний вибух. Такі гучні звуки лякають.

Віримо, що скоро ми визволимо всі українські території від росіян, а вони заплатять за всі воєнні злочини, які вчинили.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.