Восьмирічний криворіжець пробіг два кілометри, щоб підтримати українську армію

Восьмирічний криворіжець пробіг два кілометри, щоб підтримати українську армію

Фото: Первый Криворожский

Вихідними близько п’ятдесяти активних криворіжців і криворожанок прийшли у парк “Гданцівський”, щоб взяти участь у благодійному забігу.

Восьмирічний Єгор пробіг зі своїм татом два кілометри, щоб підтримати армію і всіх українців у непростий час.

Другокласник однієї зі криворізьких шкіл приніс із собою монету — його власні заощадження.

Він хотів кинути її у "скарбничку", аби організатори передали її на допомогу захисникам.

Спортсмени ж вирішили, це буде оберіг одному із захисників Кривого Рогу і вже передали її воїну.
Захід організував спортивний клуб “Running Atmosphere”. Таким чином клуб вирішив підтримати українську армію та тимчасово переміщених осіб і біженців.Щоб взяти участь у забігу, потрібно було зареєструватись в гугл-формі, яку організатори розмістили на своїх сторінках у фейсбуці та інстаграмі, а також публікувала редакція 1kr.ua


Внесок за реєстрацію стартував від 150 гривень.

Учасники після забігу отримували нагорду - хенд-мейд розетку, а також "плюсик в карму" за допомогу переселенцям та військовим.


Нагороди для учасників і учасниць забігу безкоштовно виготовила Тетяна Сбоєва - керівниця криворізького клубу любителів котиків «Ірбіс».

Люди з інших міст та країн також могли взяти участь та отримати нагороду поштою.

Дистанцію кожен учасник обирав сам, але стартувати пропонували від одного кілометру.
Наймолодша учасниця заходу — шестирічна Аліна — прийшла у Гданцівський парк з мамою та іншими родичами. У них був сімейний забіг. Учасники забігу кажуть, що нині, коли ворог гатить по мирним мешканцям українських сіл, міст та селищ, не можна бути байдужими, та й спорт ще нікому не завадив.

Багато хто з учасників приїжджали в парк на велосипедах — у нашому місті активний велорух. А дехто одразу до точки збору прибігав, влаштувавши таку собі розминку.

Учасники й учасниці криворізького спортивного клубу “Running Atmosphere” волонтерять з перших днів активної фази війни. До цього команда організовувала забіги на підтримку онкохворих людей.До забігу у своїх рідних містах доєдналися жителі Вінниці, Львова, Черкас та Маріуполя. Також дистанційно участь у забігу взяли учасники з інших країн – зі Швейцарії, Австралії та Австрії.

Всього вдалося зібрати 27 тисяч 473 гривні. Кому саме підуть гроші — військовим чи переселенцям — організатори ще не вирішили, але обов’язково звітуватимуть в соцмережах. Редакція обов'язково сповістить про це читачів.

Один з організаторів забігу — Віктор Білий — говорить, що “Running Atmosphere” проводить тренування для всіх бажаючих у міських парках навіть у часи військового вторгнення РФЩоб долучитись до тренувань або волонтерства, треба просто зв’язатись зі спортивним клубом у фейсбуці або інстаграмі.

Редакція дякує організаторам та усім учасникам за корисний захід і бажає успіхів усім, хто прийшов підтримати Україну!
Бо ж таки теза, яку часто використовують російські, а будьмо відверті, і деякі українські спортсмени, про те, що спорт — поза політикою, не має права на існування. Особливо тоді, коли нас просто вбивають за те, що ми є.

Матеріал створено за сприяння ГО «Львівський медіафорум» у межах проєкту «ЛМФ Підтримка мережі журналістів».

Фото: Даніїл Токмаков

Видео: Даніїл Токмаков Марія Пунтус

Редактор: Софія Скиба

Ссылка скопирована в буфер обмена