Кіберполіція заблокувала близько 2000 ворожих ресурсів
![Кіберполіція заблокувала близько 2000 ворожих ресурсів Кіберполіція заблокувала близько 2000 ворожих ресурсів](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/bf2bd0b9/556973_9f72a7bd3d4d4d3a34863d5a28fc2e9bd462efccdbf2da71458452893aabf0b11650387188.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про цей йдеться на офіційному сайті поліції Дніпропетровської області.
За його словами, допомогли Кіберполіції у блокуванні небайдужі користувачі тематичних Телеграм-каналів https://t.me/stoprussiachannel та https://t.me/stoprussiachannel
До них уже приєдналися понад 170 тисяч активістів, які надіслали майже 4 мільйони скарг на різні інформаційні ресурси російських окупантів.
Також працює ще один чат-бот для громадян – «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot. Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси.