«Припиніть виставляти себе дурнями»: Зеленський відповів депутатам, які хочуть змінити Гімн України

«Припиніть виставляти себе дурнями»: Зеленський відповів депутатам, які хочуть змінити Гімн України

Фото: Офіс президента

На сайті Верховної Ради з'явився законопроєкт змінити Державний гімн України. Президент України Володимир Зеленський звернувся до авторів цього законопроєкту і закликав не витрачати час на подібне.

Про це голова держави повідомив у новому зверненні до українців.

"Хочу сказати декілька слів і тим політикам, деяким депутатам Верховної Ради України, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. Настільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн. У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з'явилося моральне право змінювати слова гімну? Ви що – видатні поети? Може, ви відзначилися чимось у боях за Україну? Чи зараз час такий прийшов, що можна гімн міняти, коли тобі захочеться?" - звернувся до нардепів президент.

Зеленський наголосив, що він не підпише законопроєкт про зміну Гімну України, та закликав "заспокойте емоції" і не витрачати важливий час на подібні ініціативи.

"Припиніть виставляти себе дурнями. Вважаю, що авторам цих та інших подібних законопроєктів, пропозицій, варто було би взяти зброю в руки та вирушити на поле бою, якщо у вас є ці можливості. Лише там щось зрозумієте. І навіть якщо випадково за щось подібне проголосують, все одно мого підпису під такими законопроєктами не буде. Не витрачайте час", - підкреслив голова держави.

Читайте також: Вступна кампанія 2022: у якому форматі проходитиме ЗНО

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Ссылка скопирована в буфер обмена