Поради для тих, хто під час повітряної тривоги знаходиться не в укритті

Поради для тих, хто під час повітряної тривоги знаходиться не в укритті

Фото: Первый Криворожский

Кілька порад для тих, хто під час повітряної тривоги залишився в будинку чи не встиг добігти до укриття.

Поради надає Патрульна поліція.

  • Негайно перейдіть у приміщення без вікон, або скористайтесь правилом двох стін, які мають бути між вами та вулицею. Перша стіна візьме на себе силу вибуху. Інша — руйнування.
  • Якщо виникла пожежа чи пошкодження будинку, негайно телефонуйте на 101. Вкажіть вашу точну адресу, поверх, квартиру. І за можливості вийдіть у безпечне місце.
  • Вже зараз призначте серед вашої громади людину, яка володітиме інформацією про всіх мешканців. Скільки їх? У яких квартирах вони перебувають? А у разі надзвичайної ситуації повідомте цю інформацію рятувальникам. Щоб насамперед вони могли евакуювати людей із вашого списку. І тільки потім перевіряти, ймовірно, порожні квартири.
  • Якщо у вашому будинку стався вибух, залиште будівлю самостійно. Але залишіть двері відчиненими! Тоді рятувальникам не доведеться зрізати їх бензорізом для обов?язкової перевірки.
  • Якщо ви вирішили залишити місто чи свою квартиру, віддайте ключі сусідам. Бо в разі надзвичайної ситуації у вашому будинку, рятувальники будуть змушені перевіряти кожне помешкання, аби переконатися, що в ньому немає людей.
Будьте уважними і обережними, прості правила — рятують життя.

Оперативно тут: https://t.me/news_1kr
Обговорення у чаті: https://t.me/chat1krua

Ссылка скопирована в буфер обмена