На Дніпропетровщину не прилетіло жодної ракети — Лукашук
Фото: Первый Криворожский
Сирени гуділи по всій Україні, повідомляє заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук, голова Дніпропетровської облради.
На територію Дніпропетровської області за цей час не прилетіло жодної ракети.
"На територію нашої області не прилетіло жодної ракети. Не зайшло жодного окупанта. І не зайде, бо з нами ЗСУ, Національна гвардія, територіальна оборона", — написав Лукашук.
Читайте також: Росія почала використовувати фосфорні бомби: що робити, якщо у вас опік від білого фосфору
Приєднуйтеся до нашого Telegram-каналу.