Захищаючи Україну, загинув прохідник «Криворізького залізорудного комбінату»

Захищаючи Україну, загинув прохідник «Криворізького залізорудного комбінату»

Фото: КЗРК

16 березня 2022 року обірвалося життя командира 3-го розвідувального відділення 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти, прохідника дільниці №5 проходки шахти «Гвардійська» шахтобудівельного управління Сергія Володимировича Курила.

Про це інформує КЗРК АТ «Кривбасзалізрудком».

Сергій Володимирович народився 4 липня 1979 року у Кривому Розі. Після закінчення середньої школи навчався в Криворізькому професійному-технічному училищі №86.

З 1997 року до 1999 року проходив строкову службу.

Трудову біографію розпочав 16 листопада 1999-го в КДГМК «Криворіжсталь». А згодом трудився слюсарем-ремонтником у ТОВ «ДОМНАСЕРВІС». З Криворізьким залізорудним комбінатом Сергій пов’язав своє життя 31 січня 2005 року, починав учнем прохідника на дільниці гірничо-капітальних робіт №6 шахтобудівельного управління. Протягом 2007-2011 років працював у ВАТ «Суха Балка» та на ПП «Світекс». З 2011-го продовжив трудитися на КЗРК на посаді прохідника дільниці гірничо-капітальних робіт проходки шахти «Гвардійська» ШБУ.

За цей час проявив себе справжнім професіоналом, сумлінним працівником і просто гарною людиною. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахтобудівельного управління й підприємства. З 31 липня 2014 року до 3 вересня 2015 брав участь в антитерористичній операції на Сході України, захищаючи суверенітет і незалежність держави.

25 лютого 2022 року Курила Сергія Володимировича було мобілізовано до лав Збройних сил України. У званні молодшого сержанта ніс службу в 3-му розвідувальному відділенні 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти в/ч А3283.

Вірний військовій присязі в бою за нашу Батьківщину, проявив стійкість і мужність, загинув в населеному пункті Новотошківське Луганської області. Без чоловіка залишилася дружина Світлана Сергіївна, без батька – син Назар.

«Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Сергія Курила та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя»,
— йдеться в повідомленні.

Редакція співчуває родині, друзям, колегам побратимам і посестрам загиблого воїна!

Вічна слава і шана українському Герою і вічна йому пам’ять!

Раніше редакція повідомляла про інших криворіжців, які загинули на війні із російським окупантом у 2022 році. Це мешканці Кривого Рогу, працівники криворізьких підприємств, випускники криворізьких вишів:

Олег Основа


Євген Василець

Михайло Джунь

Сергій Карайван


Анатолій Прідьма

Андрій Петько

Сергій Курило


Роман Коренюк


Про інших загиблих наразі редакції невідомо. Якщо Ви володієте інформацією, напишіть про неї на [email protected]

Ссылка скопирована в буфер обмена