Свята без тата: як волонтери з усього світу дарують криворізьким дітям різдвяні подарунки

Свята без тата: як волонтери з усього світу дарують криворізьким дітям різдвяні подарунки

Фото: Первый Криворожский

Сьогодні, 3 січня, у Кривому Розі волонтерки підготували подарунки дітям до акції «Свята без Тата».

Про це повідомляє журналістка інформаційного агентства «Перший Криворізький» з місця події.

Волонтери з усього світу з 2014 року готують різдвяні подарунки дітям військовослужбовців, які загинули на війні з Російською Федерацією. Організатори акції «Свята без Тата» — фонд Uniters (United Volunteers — Об’єднані волонтери). Подарунки щороку отримують майже 4 тисячі дітей з усієї країни.

Криворізький священник Іван Талайло сьогодні приймав гостей: у приміщенні Церкви Святого Миколая криворізькі "супер-ельфи" підготували подарунки на Різдво дітям з майже 70 криворізьких родин. У Кривому Розі координторкою акції є дружина загиблого військовослужбовця Лариса Фурт. Допомагає їй Альона Борозенець, чий чоловік також загинув на війні з Росією. У 2022 році подарунки підготували майже для 70 сімей.
Лариса Фурт з донькою Альони Борозенець Златою


Подарунок — книга з історії незалежної України, смаколики, шапка superelf і листівка.
Дарувати будуть на Різдво у парафіяльному центрі «Рідна хата», що знаходиться поруч із церквою на вулиці Івана Франка, 8.
До акції долучаються представники української діаспори з Польщі, Люксембурга, Нідерландів, Латвії, Австралії та інших країн. Організаторки акції у Кривому Розі говорять, що крупні підприємства міста не долучаються до акції. Поліція, яка в інших містах України вже допомагає розвозити подарунки дітям, у Кривому Розі поки не співпрацює з "супер-ельфами".

Щоб акція відбувалася з року в рік, в Україні у грудні проходить благодійний аукціон, куди відомі митці, письменники, спортсмени і представники брендів жертвують певні речі, які розігрують. Витрачені кошти йдуть на купівлю і доставку дарунків. Так до акції долучився, наприклад, Віталій Кличко, який передав свої боксерські рукавички.

Якщо Ви хочете підтримати благодійну ініціативу, на їхній фейсбук-сторінці Свята без тата у закріпленому дописі є реквізити. Якщо Ви хочете допомагати розвозити подарунки або проявити підтримку іншим чином, контакти організаторок акції у Кривому Розі: +380677460655 - Лариса Фурт, +380986583117 - Альона Борозенець.

Нагадаємо також, що криворіжці щороку можуть приєднатись до благодійної ініціативи Пакунок добра і передати різдвяний подарунок дітям, які позбавлені батьківського піклування.

Ми дякуємо військовим, які боронять спокій у Кривому Розі. Висловлюємо співчуття родинам загиблих. Світлого Вам Різдва.

Фото: Марія Пунтус

Редактор: Софія Скиба

Комментарии (2)

Final Cut 4,30

19:55, 03 января 2022

Скыба, коменты отключай))

Предypкин. ,

20:41, 03 января 2022

а шо Скыба кизяк кынула?

Ссылка скопирована в буфер обмена