Завтра вісім областей та Київ виходять із «червоної» зони карантину

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З 7 грудня вісім областей України та Київ виходять із «чевоної» зони карантину.

Про це повідомляє Олег Немчінов Міністр Кабінету Міністрів України.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва.

Також сьогодні, 6 грудня, в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. У першу чергу вони стосуються невакцинованих українців.

Відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ — «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів також треба мати принаймні одне щеплення проти коронавірусу.

Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Читайте також: За тиждень першу дозу вакцинації у Кривому Розі зробили понад 20 тисяч людей


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com