Як обрати дитині подарунок: допоможуть листи Святому Миколаю

Як обрати дитині подарунок: допоможуть листи Святому Миколаю

Фото: Первый Криворожский

Редакція “Першого Криворізького” разом із дитячою психологинею Інною Рожковою приготували поради щодо написання листа Святому Миколаю.
Написання листа Святому Миколаю (або Санті, якщо вам більше до вподоби західне ім’я) — це можливість не тільки весело провести час разом із дітьми, спростити собі пошук подарунків, а і важливий виховний процес.

1. Плануйте заздалегідь
Почніть говорити з дитиною про те, щоб написати листа Миколаю за кілька тижнів до свят. Таким чином у вас буде час не лише на те, щоб придбати і оформити подарунки, які дитина дійсно хоче, але і насолодитися кожним передсвятковим етапом. А ще ви навчите дітей не відкладати справи на потім.

2. Не поспішайте
Запропонуйте дитині спочатку скласти список всього, що вона хоче. На роздуми може піти кілька днів. Зрештою, це найважливіша частина процесу! Складання списку заздалегідь допоможе дитині звузити коло подарунків і зважити переваги кожного, визначити, чого ж вона бажає насправді. Зазвичай діти сподіваються побачити серед подарунків багато іграшок. Але якщо список задовгий, поговоріть про те, щоб його скоротити — Святий Миколай просто не донесе стільки всього :)
Невелика кількість подарунків допоможе дитині дослідити і насолодитись кожною новою іграшкою.

3. Поговоріть про співчуття
Лист Святому Миколаю може бути із проханням про когось іще (друга, брата або будь-кого, наприклад, дитину, якій збирають гроші на лікування або притулок для безхатніх тварин). Запитайте свою дитину: «Чи хотів\ла б ти, щоб Миколай допоміг комусь?» Адже Різдво та новорічні свята — це не лише подарунки.

4. Вчіть писати листи
Коли дитина складе список подарунків, можна переходити до написання листа. Зараз люди листуються переважно у різноманітних месенджерах і використовують більш неформальну мову. Але щоб розвинути тип листування, який оцінять майбутні вчителі та роботодавці, поговоріть про те, як це зробити правильно: як написати привітання Миколаю, де написати дату та адресу відправника? Певно, варто пояснити дитині, що добре було б запитати, як справи у Миколая? Не забудьте чемно подякувати наприкінці.
Якщо Ви плануєте лишити подарунок біля подушки чи ялинки, а не вручити дитині особисто, варто лишити відповідь від Миколая.

5. Привітайте родичів і друзів з інших міст
Також цього року ви може відродити традицію надсилання листівок родичам, які живуть в інших містах та країнах. Спробуйте долучити до написання вітальних листівок дітей. Це хороший привід поговорити про географію, показати ці міста та країни на карті.

«Якщо Ви думаєте, що листи тільки для малечі — ні! Інколи дорослим дива потрібні навіть більше, ніж дітям», — говорить Інна Рожкова.

Читайте також: Трендовий манікюр на різдвяні та новорічні свята 2022

Комментарии (3)

Ирбис

20:42, 01 декабря 2021

Наверное надо Колясику письмо написать, чтобы авторку грамоте научил, вот такое чудо я хочу в следующем году)

Final Cut 4,30

21:07, 01 декабря 2021

На дворе 21-й век, а психологиня призывает в сказки верить) Сама-то в них верит?))

Sergrey5

11:27, 02 декабря 2021

В кожній країні свій Йоулупуккі (різдвяний козел), якому треба написати.

Ссылка скопирована в буфер обмена