ТОП 5 книжок для зимового читання від редакції “Першого Криворізького”

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Редакція “Першого Криворізького” склала короткий список книжок, які подарують різдвяну та новорічну атмосферу.

  • Том Флетчер «Різдвозар». Це різдвяна історія, в якій школяр Вільям просить у Санти на Різдво динозавра і навіть не здогадується, чим це обернеться.
  • Джоан Роулінг «Різдвяна свинка» — книжка для наймолодших читачів, але її можна рекомендувати для родинного читання, адже її написала сама авторка Гаррі Поттера.
  • Розамунда Пілчер «Напередодні Різдва». Перед Різдвом у провінційному будинку збираються п’ятеро незнайомців. В кожного своя історія, і ці історії сплітаються у різдвяну казку.
  • Рейчел Кон, Девід Левітан «Записна книжка Деша та Лілі». Деш ненавидить Різдво, але любить читати. Одного дня він знаходить червоний записник, повний головоломок. Так починається гра, в якій Деш і Лілі вирішують загадки і ховають записник у різних місцях Нью-Йорка.
  • Шейн Джонс «Залишаємось зимувати» — містична і печальна казка для дорослих. Світ, у якому настав вічний Лютий, який не дає розтанути снігу, викрадає дітей та доводить людей до божевілля.
А які книжки любите перечитувати взимку ви? Поділіться в коментарях або у чаті в telegramЧитайте також: У чому зустрічати Новий рік Водяного тигра

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com