Хто з криворізьких депутатів найбільше голосував у Верховній Раді за липень 2021 року

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Редакція «Першого Криворізького» проаналізувала, скільки разів криворізькі депутати голосували у Верховній Раді у липні 2021 року.

Перше місце у Олени Криворучкіної (32 округ «Слуга народу»). За другий літній місяць народна депутатка не була присутня на голосуванні 1 раз і 1 раз вона не голосувала. Всього криворізька депутатка віддала свій голос 523 рази з 525.

Друге місце посідає Володимир Захарченко (31 округ «Слуга народу»). Депутат був відсутній 10 разів на засіданнях Верховної Ради, але коли коли був присутній, то завжди віддавав свій голос. Всього нардеп проголосував 515 разів із 525.

Владлен Неклюдов на третьому місці рейтингу (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»). Він віддав 514 голосів із 525. Владлен 1 раз не проголосував, а не прийшов на засідання 10 разів.

Четверте місце займає Юрій Корявченко (33 округ «Слуга народу»), який за липень віддав 480 голосів із 525 можливих. Коли він був присутній на засіданнях Верховної Ради, то не проголосував 35 разів. Не прийшов взагалі Юрій 10 разів.

П'яте місце — Юрій Кісєль (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»). Депутат проголосував 424 рази із 525. Не голосував Юрій 32 рази, хоча був на засіданнях, а не з'явився взагалі 69 разів.

Останнє місце у Дмитра Шпенова (самовисуванець по 37 округу, колишній член партії Регіонів та Опоблоку). Депутат проголосував 56 разів із 525, а не проголосував — 85. Взагалі не з'явився у Верховній Раді на голосуваннях він 384 рази.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

02 : 10

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com