У Кривому Розі ЛГБТ-спільнота організувала акцію біля виконкому міськради
![У Кривому Розі ЛГБТ-спільнота організувала акцію біля виконкому міськради У Кривому Розі ЛГБТ-спільнота організувала акцію біля виконкому міськради](https://img.1kr.ua/news_files/news/fd7746b4/26228103/538616_d7b55f0ce705d848b77fe102d9f847438c1676e90c06f981b762e7d592a5f5301627197034.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Як передає із місця події журналістка «Першого Криворізького», біля квіткового годинника зібрались активісти ЛГБТ-руху у Кривому Розі.
Напередодні під час прайдового тижня вони підготували плакати та гасла, якими закликають не порушувати права людей через їхню гендерну ідентичність та/чи сексуальну орієнтацію.
Лесбійки, геї, трансгендерні та бісексуальні люди в Україні не можуть бути донорами крові, не можуть оформити спадок у разі смерті партнера чи партнерки, вони не мають права на усиновлення дитини та мають низку інших обмежень у правах у порівнянні із гетеросексуальними парами.
Мирне проведення акції забезпечили правоохоронці — працівники обласного, міського, районного відділів поліції та Полку патрульної поліції Кривого Рогу.
Читайте також: В Кривому Розі проходить Кривбас Прайд: перевір коректність своєї мови
Комментарии (2)
Ну ты даёшь
14:46, 29 июля 2021
Покажите сначала пару ЛГБТ которая лет 5 вместе. Ребенка они хотят) меняют партнёров чаще чем я носки)
brungildagolden
21:15, 30 июля 2021
Я с партнёром (мужем) живу с 2003 года - так то это гораздо больше чем 5 лет )