За півдня у криворізькому ТРЦ 62 людини вакцинувались від COVID-19

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Протягом 5 годин сьогодні, 24 липня, бажаючі мешканці та мешканки Кривого Рогу проходили етап імунізації у ТРЦ Саксаганського району, що на площі 30-річчя Перемоги.

Як повідомляє редакція «Першого Криворізького», торговельно-розважальний центр ініціював проведення вакцинації у своєму приміщенні. 20 липня Департамент охорони здоров‘я виконкому міськради дав на це згоду.

Чиновники райради залучили до підготовки фахівців Центру первинної медико-санітарної допомоги 4.

Усі криворіжці, які добровільно вакцинувались Coronavac, мали можливість отримати послугу у безпечному місці із комфортним кліматом, оснащеному деззасобами.

Для медиків було важливо, аби був доступний інтернет для реєстрації пацієнтів, вчасна санітарна обробка приміщення, засоби індивідуального захисту і хороше освітлення, ширма.

Директорка Центру повідомила, що заплановано провести ще один день вакцинування у ТРЦ. Попередньо він запланований на 29 липня.

Співробітники закладу, орендарі та обслуговуючі компанії теж невдовзі матимуть можливість вакцинуватись на робочому місці.Всього у Кривому Розі станом на 24 липня вакциновано 70 868 громадян.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

15 : 22

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com