Віртуальні тренери та новий підхід до уроків фізкультури: в Україні презентували програму «Здорова країна»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
22 червня під час форуму «Україна 30» Володимир Зеленський презентував загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Планують змінити підхід до уроків фізкультури та харчування у школах, медоглядів населення та запровадити «віртуальних тренерів» на спортмайданчиках.

За словами президента, планується запровадження нової концепції уроків фізкультури, реформу шкільного харчування (нове шкільне меню тощо), популяризацію спортивних секцій та створення онлайн-додатків для пошуку спортивних гуртків.

В Україні оголосили конкурс на розробку нового шкільного меню

Також хочуть створити десятки тисяч спортивних майданчиків по всій Україні, як у великих містах, так і у селах, для популяризації спорту. На них хочуть розміщувати стенди з QR-кодом та віртуальним тренером, який радитиме людям вправи.

«…На жаль, близько 70% українців не займаються регулярно будь-якою фізичною активністю. Це відбувається з різних причин, зокрема, й через відсутність доступної спортивної інфраструктури – зручної, сучасної, безкоштовної, і ще важливіше — поруч з домом..»,сказав президент під час презентації.

А для людей старше 55 років влада пропонує запровадити медичні «чекапи» — повні медичні обстеження кожні два роки. А для деяких категорій — кожного року. Крім діагностики обіцяють зайнятися і профілактикою захворювань населення.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

16 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com