У Кривому Розі планують створити індустріальний парк з переробки промислових відходів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У 2022 році у Кривому Розі планують створити індустріальний парк, де будуть переробляти відходи сухої магнітної сепарації. Отриманий щебінь хочуть направити на будівництво автодоріг за програмою «Велике будівництво».

Про це стало відомо під час наради щодо реалізації програми Уряду з переробки промислових відходів., повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.

Під час наради обговорювалися питання про створення та розвиток індустріального парку в Кривому Розі, що має забезпечити впровадження екологічно прийнятних технологій переробки промислових відходів гірничорудної та металургійної промисловості.

Участь у створенні індустріального парку візьме гірничозбагачувального комбінату ПАТ «АрселорМіттал». А Державне підприємство «Центр екологічних ініціатив» здійснюватиме щоденний моніторинг атмосферного повітря в місті.

Нагадаємо, що 12 травня Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу законопроєкт №4167 «Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності». Але 21 травня Верховна Рада України відхилила законопроєкт №4167, відправивши його вже вдруге на доопрацювання у профільний комітет. Не вистачило 13 голосів для прийняття.

Що може змінитися у Кривому Розі після ухвалення закону про промислове забруднення
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

01 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com