Верховний Суд виправдав генерала Назарова, — справа Іл-76

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 21 травня, Касаційний кримінальний суд Верховного суду оголосив виправдувальний вирок генерал-майору Віктору Назарову, якого раніше Павлоградський міськрайонний суд та апеляційний суд Дніпра визнали винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 людей на борту військово-транспортного літака Іл-76.

14 червня 2014 року у небі над Луганськом цей літак збили терористи. 40 військовослужбовців і 9 членів екіпажу, які були на борту, загинули.

27 березня 2017 року суддя Павлоградського міськрайонного суду Наталія Самоткан визнала, що саме службова недбалість генерал-майора Назарова призвела до цієї трагедії. Його приговорили до 7 років позбавлення волі. Обвинувачуваний не погодився з таким вироком і подав апеляцію.

11 грудня 2020 року апеляційний суд Дніпра залишив без змін попередній вирок. Після цього Назаров подав касаційну скаргу.

21 травня 2021 року Касаційний кримінальний суд Верховного суду, за словами Віталія Погосяна, адвоката рідних воїнів, які загинули на борту Іл-76, оголосив Назарову виправдувальний вирок.

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду скасував оголошені раніше судові рішення і закрив кримінальне провадження через відсутність складу злочину.

Члени суду касаційної інстанції зазначили, що раніше встановлені Павлоградським міськрайонним та Дніпровським апеляційним судами обставини того, що Назаров міг запобігти терористичному акту і загибелі людей на борту Іл-76, є помилковими.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

07 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com