Справа Іл-76: Верховний Суд оголосить вирок Назарову 21 травня

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У п’ятницю 21 травня Верховний Суд оголосить вирок по справі генерал-майора Віктора Назарова. Його звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 людей на борту літака Іл-76.

14 червня 2014 року у небі над Луганськом терористи збили український військово-транспортний літак Іл-76. 40 військовослужбовців і 9 членів екіпажу, які були на борту, загинули. Серед них були і 6 мешканців Кривого Рогу та один — Криворізького району.

У службовій недбалості, яка призвела до цієї трагедії, звинувачували генерал-майора Віктора Назарова. Оскільки він знав, що аеродром Луганська перебуває під обстрілами і озброєнням терористів. Суддя Павлоградського міськрайонного суду Наталія Самоткан 27 березня 2017 року визнала Назарова винним і приговорила його до 7 років позбавлення волі.

Генерал-майор подав апеляцію. 11 грудня 2020 року апеляційний суд Дніпра залишив без змін вирок Наталі Самоткан.

У березні 2021 року до Касаційного кримінального суду Верховного суду надійшла касаційна скарга Віктора Назарова і його адвоката.

17 травня 2021 року справу розглядали у Касаційному кримінальному суді ВС.

За словами Віталія Погосяна, адвоката рідних воїнів, які загинули на борту Іл-76, 21 травня об 11:00 у приміщенні Жовтневого районного суду Дніпра в режимі відео-конференції оголосять рішення Верховного Суду.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

10 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com