У Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених

У Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених

Фото: Ілюстрація InvictusGamesTeamUkraine

Влітку у Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука.

Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених Кривбас» з плавання планують провести у Палаці водних видів спорту та спортивному клубі «КБ-75», а стрільбу з лука у спортивно-стрілковому комплексі «Медвідь».

10 та 11 липня у Кривому Розі змагатися ветерани будуть у таких дисциплінах: плавання (50 м, вільним стилем та брас), стрільба з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м).

Сьогодні відомо, що Кривий Ріг став другим містом після Черкас, який прийме всеукраїнські змагання для поранених ветеранів за межами столиці.

«У Кривому Розі міська влада реалізує одну з кращих в Україні програм з підтримки та соціалізації ветеранів АТО. У місті модернізований плавальний басейн, триває реконструкція ще кількох великих спортивних об'єктів. Кривий Ріг стане одним із опорних майданчиків в нашій країні для проведення змагань для учасників бойових дій, в тому числі й Ігор нескорених»,- говорить заступник міського голови Сергій Мілютін.

Нагадаємо, що 17 військових представили Кривий Ріг на Іграх Нескорених 2.0 ONLINE.

«Міністерство у справах ветеранів України та оргкомітет Ігор Нескорених в Україні активно працює над розвитком спортивної реабілітації учасників бойових дій в регіонах. Саме тому Мінветеранів надає і буде надавати підтримку регіонам, які працюють над створенням та розвитком ініціатив, щоб будуть посилювати реінтеграцію через спорт поранених військовослужбовців та ветеранів у їхні громади», - коментує заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що до національної збірної України Ігор Нескорених 2020 потрапив боєць «Кривбасу» Василь Стуженко.

«Ми високо відзначили зусилля Кривого Рогу в напрямку спортивної реабілітації ветеранів АТО\ООС. Це регіон, який створює нові можливості для спорту, підтримує своїх ветеранів та розширює програму ініціатив для ветеранів. Ми, як організатори Ігор Нескорених, плануємо надати всю необхідну підтримку для проведення всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених» з плавання та стрільби з лука у Кривому Розі», - говорить директорка Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач.Комментарии (4)

Крошка енот

10:49, 17 мая 2021

Сильные люди,как физически так и духовно.

Крошка енот

11:05, 17 мая 2021

Самое главное это сила духа,если слаб то ничего никогда не получиться и побед не видать как своих ушей

Шухевич

12:20, 17 мая 2021

Ото зараз у тролів та ватників д.у.п.и запалають! Спостерігаємо та сміємось разом, панове.

kok

12:50, 17 мая 2021

Та всем на....ь на ци игры. вам если бы американцы не платили то и нескорэных бы нэ було )))) Добробаты бы выбили а остальным по....г шо европа шо россия

Ссылка скопирована в буфер обмена